Çekiç Magazin

SON DAKİKA

8 Mart’ta Paylaşım Rekorları Kıran Klip

14 Mart 2023 | 33 kez görüntülendi.
8 Mart’ta Paylaşım Rekorları Kıran Klip

Kozmetik Markası DermoBlack tarafından paylaşılan anlamlı 8 Mart klibi sosyal medyada viral oldu. Klipte #SadeceŞiddetinİzleriniGideremiyoruz etiketiyle “izlerin, lekelerin kozmetik ürünlerle geçebildiği ancak şiddetin kadının ruhunda açtığı yaraları geçiremediği” mesajı verildi.

Markanın sosyal medya hesaplarında paylaştığı klibin başında bir adamın eşine 8 mart hediyesi verdiği ve kadının mutlu olmadığı görülmektedir. Klibin ilerleyen dakikalarında makyajını temizleyen kadının yüzündeki şiddet izleri kadının mutsuzluk sebebini açığa sermektedir. Marka verdiği #SadeceŞiddetinİzleriniGideremiyoruz mesajıyla sosyal medyada milyonlarca izlenme, ünlülerinde aralarında bulunduğu binlerce paylaşım, yüzlerce yorumla viral oldu.

Klipte yer alan oyuncu Rukiye Ateş reklam filminin çok anlamlı olduğunu, çekimde duygu dolu anların yaşandığını ifade etti. Ateş, “Kadına şiddet ülkemizin önemli sorunlarından biri. Böyle bir klibin içinde olmak benim için çok önemliydi. Proje duygu doluydu, resmen yaşayarak oynadık. Bu tarz kliplerin şiddet gösterenler için ‘DUR’ etkisi yaratmasını, toplumun ‘GÖRMEZDEN GELMEMESİNİ’, şiddete uğrayanların ise müsaade etmemelerini ve ‘GEREKLİ MERCİLERE’ başvurmalarını sağlamasını ümit ediyorum.” dedi.

İŞTE O VİDEO;

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ