Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SELEN GÖRGÜZEL: “İNŞALLAH AŞIK OLURUM”

24 Şubat 2024 | 26 kez görüntülendi.
SELEN GÖRGÜZEL: “İNŞALLAH AŞIK OLURUM”

Sunduğu sabah programında söylediği her sözü olay olan Selen Görgüzel müzik kariyerinin en bomba şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Serdar Ortaç imzalı ‘Umurumda Değil’i kendi tarzında yeniden seslendiren Selen Görgüzel şarkının tersine aşkın çok umurunda olduğunu söyleyip “İnşallah âşık olurum” dedi…

Yıllardır birçok dizi ve sinema projesinde rol alarak oyunculuk yeteneğini kanıtlayan Selen Görgüzel ‘Mahallenin Muhtarları’, ’Kurtlar Vadisi’, ‘Türk Malı’, ‘Avrupa Yakası,’ ‘Belalı Baldız,’ ’ ‘Deli Duran,’ ‘Oğlum İçin,’ ‘Doktorlar’ gibi popüler dizilerde önemli karakterleri canlandırdı. Kariyerine oyunculuğun ardından televizyonu da ekleyen Selen Görgüzel sunduğu sabah programında her söylediğiyle gündem olan bir ekran yüzü.

2019’dan beri müziğe yönelen Selen Görgüzel iddiasını bu alanda da sürdürüyor. İlk single’ını 2012’de yayınladıktan sonra 2019’dan beri art arda şarkılar yayınlayan Selen Görgüzel kısa sürede müzik dünyasında da kendini ispatladı. ‘Gönül Salıncağı’, ‘İmdat’, ‘Bi Dakka’ ve ‘İyisin’ single’larıyla kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi yarattı.

Çılgın dansları ve enerjik sahnesiyle sık sık haberlere konu olan Selen Görgüzel yeni şarkısı ‘Umurumda Değil’ ile bu Cuma sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yıllar önce Muazzez Abacı’dan dinlediğimiz bu şarkının sözü ve müziği Serdar Ortaç’a ait. ‘Umurumda Değil’ Can Atayılmaz’ın düzenlemesi ve yepyeni bir sound’la listelerde zirveyi zorlamaya hazırlanıyor.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ