Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Yüzde 42 daha az yağla sağlıklı ızgara

10 Ağustos 2022 | 98 kez görüntülendi.
Yüzde 42 daha az yağla sağlıklı ızgara

Dünyanın bir numaralı sağlıklı ızgara markası George Foreman’a ismini veren Dünyanın en yaşlı Ağır Sıklet Boks Şampiyonu ve Olimpiyat altın madalyalı boksör George Edward Foreman, formunu ve gücünü sağlıklı beslenmesine borçlu olduğunu söyleyerek kendi icadı olan ızgaraları yaklaşık 26 yıl önce piyasaya sürmüştü. Yüzde 42’ye yakın daha az yağ kullanan George Foreman Flex ızgara ile daha düşük kalorili ve daha lezzetli ızgaralar yapabilirsiniz.

George Foreman ızgaralar çabuk ısınması, pişirme ayarlı olması, kolay temizlenmesi ve her an her yere taşınabilir olması sebebiyle oldukça zahmetsiz ızgara yapabilme şansı veriyor. Mangal keyfinden öte sağlıklı beslenen ve diyet yapanlara özel geliştirilen George Foreman ızgaralar, hem dışarıda hem de evde kokusuz, dumansız kullanımıyla dikkat çekiyor.

Son dönemin trendi daha az yağda pişirme

Son dönemin yükselen yıldızı daha az yağ kullanarak yemek pişirme trendinin en iyi temsilcilerinden biri olan George Foreman markalı Flex ızgara serisi, beslenme alışkanlıklarına özen gösterenler için biçilmiş kaftan. Kilo vermek, kilo kontrolü sağlamak ve vücuduna yağ alımını azaltmak isteyenler için, bol yağlı yiyecekler yerine ızgara tercih etmek en sağlıklı seçim olacaktır.

Düşük kalori, sağlıklı beslenme

Hızlı ısınan, daha az yağ kullanarak et ve sebzelerin kendi suyu ve yağında hızlı pişmesini sağlayan böylece lezzeti yiyeceklerin içine hapseden Flex Izgara, geleneksel ızgaralarda yapışmaması için bol yağda pişen yiyeceklerin daha sağlıklı versiyonlarını hazırlıyor. Gelişmiş yapışmaz kaplamalı plakalar ile kolay temizlik imkanı sunan Flex Izgara, yerleşik damlama tepsisi ile yiyeceklerden akan fazla yağın da toplanmasını sağlıyor. Üstelik bu ızgaralarda her çeşit et ve sebzenin yanı sıra panini ya da sandviç de yapmak mümkün.

Sağlıklı, pratik, kokusuz ve lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlayacak Flex Izgara ile siz de evde harikalar yaratabilirsiniz!

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ