Çekiç Magazin

SON DAKİKA

YILDIZ TİLBE’DEN TARİHİ KONSER

15 Haziran 2024 | 6 kez görüntülendi.
YILDIZ TİLBE’DEN TARİHİ KONSER

Yıldız Tilbe’nin dün akşam Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği dev konseri 25 bin kişi izledi. Organizasyonda 1765 kişi çalıştı. Bu organizasyon son on yılın en iyi konseri olarak tarihe geçti…

Aşkın ve acının kadını Yıldız Tilbe kariyerinin 30. yılını dün akşam Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği konserle taçlandırdı. Şek Organizasyon tarafından düzenlenen konserde müzik severler bu tarihi akşama şahitlik etti. Kalabalık heyecanla Yıldız Tilbe’yi beklerken Kral Pop Radyo DJ‘leri ortamı çaldıkları şarkılarla ısıttı. Ardından birçok hit şarkının sahibi Ersay Üner sahneye çıktı. Sonunda beklenen an geldi ve Yıldız Tilbe konserine start verdi.

Programına 30 yıl önce Haziran 1994’te müzik severlere ilk merhaba dediği şarkısı ‘Delikanlım’ ile başlayan Yıldız Tilbe dünden bugüne hit olmuş şarkılarını söyledi. Özel tasarlanmış sahnesi, 20 kişilik dev orkestrası ile gözleri kamaştıran Yıldız Tilbe alkış ve ıslık yağmuruna tutuldu. Tilbe dakikalarca süren tezahürata teşekkür ederek karşılık verdi.

Birçok köşe yazarı ve sosyal medya kullanıcısı Yıldız Tilbe’nin stat konseri yapan rakiplerine fark attığı konusunda fikir birliğine vardı! “Yarın öbür gün üniversitelerde ders olarak okutulacak bir hikâye yazılıyor” şeklinde yorumlar yapılan dev konseri 25 bin kişi izledi.

ÜNLÜ AKINI
Yıldız Tilbe’yi sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri de izledi. Konuklar arasında, Melis İşiten, Burcu Kıratlı, Gökhan Keser, Tuğba Melis Türk, Pınar Soykan, Gamze Topuz, Gizem Tuncer, Seda Mete, Gökçe Kırgız Yılmaz, Begüm Öner, Begüm Obiz, Atakan Işıktutan gibi birçok isim vardı.

DEV BİR EKİP ÇALIŞTI
İşte yılın organizasyonu olarak tarihe geçen Yıldız Tilbe’nin Beşiktaş Tüpraş Stadyumu konseri için alanda 1765 kişi çalıştı. İşte rakamlar…
80 kişi: Sahne kurulumu
135 kişi: Teknik ekip
40 kişi: Yıldız Tilbe’nin ekibi
600 kişi: Karşılama ve yer gösterimi
850 kişi: Güvenlik görevlisi
60 kişi: Organizasyon ekibi

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ