Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Yeşil Kasaba ” Sesimi Duyan Varmı ” İle depremzedelere bağışta bulunacak!

20 Şubat 2023 | 21 kez görüntülendi.
Yeşil Kasaba ” Sesimi Duyan Varmı ” İle depremzedelere bağışta bulunacak!
      Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bu günlerde tüm Türkiye tek yürek oldu. Yeşil Kasaba’da  Depremzede vatandaşlarımıza destek olmak amacı ile ” Sesimi Duyan Varmı ” şarkılarını yayınladı.
MERKEZ ÜSSÜ KAHRAMANMARAŞ OLAN BÜYÜK DEPREMDE FELAKETİ YAŞAYAN DEPREMZEDE VATANDAŞLAR İÇİN YARDIM AMACIYLA YAZILMIŞ İLK VE TEK ŞARKI!
               Yeşil Kasaba en son calışması “Sesimi Duyan Varmı ” isimli şarkısının tüm gelirini depremzedelere bağışlayacak.Yeşil Kasaba bu sosyal sorumluluk projesi ile şimdiden bir çok kesimin takdirini kazanmış durumda oldu. Merkez üssü Kahramanmaraş olan büyük Depremde felaketi yaşayan Depremzede vatandaşlar için  yardım amacıyla yazılmış ilk ve tek şarkı olma özelliğini de taşıyor.Yeşil Kasaba’dan M.Selçuk Katıoğlu “Gaziantep’li olarak çok üzgünüm Kocaeli’de yaşıyorum ama depremi Antep’li hemşerilerim ile beraber hissettim.Yaşanan olaylardan dolayı derin üzüntü duyuyorum” derken Mor Narpın’da ” Yaptığımız bu projeden gelecek gelirin tamamını depremzedelere yardım yaparak  kullanacağız.Depremzedelerin ihtiyaçlarının bir kısmını karşılamaya çalısacağız.Devletimize katkıda bulunmak için çalışmaya devam edeceğiz ” diyerek açıklamalarını bitirdiler.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ