Çekiç Magazin

SON DAKİKA

YELDA BAŞARAN’A 45 SANİYE YETTİ ‘’KRONOMETRELİ TEŞEKKÜR KONUŞMASI’’

13 Aralık 2022 | 21 kez görüntülendi.
YELDA BAŞARAN’A 45 SANİYE YETTİ ‘’KRONOMETRELİ TEŞEKKÜR KONUŞMASI’’

Bu yıl 2. Düzenlenen Uluslar Arası Başarı hikayeleri ödül töreninde yılın en iyileri sahiplerini buldu.

RM’C PMU MASTER Group Yönetim kurulu başkanı Rüya Masal Coskuntuna tarafından organize edilen gecenin sunuculuğunu Deniz AKKAYA & UĞURCAN BOZAĞAÇ yaptı.

Yılın en iyilerinin taçlandığı gecede Arapçaya çevrilen kitabı ‘’Oturduğunuz yerde zayıflamak ister misiniz ? ile yurtdışında büyük başarı elde eden Yelda Başaran ‘’Yılın En İyi Sağlıklı ve Kaliteli yaşam kitabı ödülünü alırken sahnede ki uyarısı da dikkat çekti.

Ödülünü almak için sahneye Elinde bir saatle sahneye çıkan ve elinde ki kronometreli saati Deniz Akkaya’nın eline vererek ; Sevgili Deniz Akkaya

Artık Osgar ödül törenlerinde bile sahnede 45 SaniyeKonuşma süresi veriliyor. Ödül törenlerinde yaptığım gözlemler de uzun yapılan teşekkür konuşmalarının geceye katılan davetlileri sıktığını gözlemliyorum. İşte o yüzden bende bugün ödül alırken yapacağım teşekkür konuşmasında kimseyi sıkmak istemiyorum. Senden ben teşekkür konuşmamı yaparken bu kronometreli saatle süreyi tutmanı rica ediyorum dedi ve bu sözleriyle herkes den büyük alkışaldı.45 saniye de kitabının başarı hikayesini anlatıp teşekkür konuşmasını yaptıktan sonra ödülü alıp sahneden inen Yelda Başarandan sonra sahneye çıkan hiç kimse 45.saniyeden fazla konuşmadı ve geceye katılanlar BAŞARAN’a bu sempatik davranışından ve konuşmacılara verdiği mesajdan dolayı teşekkür etti.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ