Çekiç Magazin

SON DAKİKA

WIZ KHALIFA DROPOUT FESTİVAL’23 ile 28 HAZİRAN’DA BİR KEZ DAHA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

20 Nisan 2023 | 71 kez görüntülendi.
WIZ KHALIFA DROPOUT FESTİVAL’23 ile  28 HAZİRAN’DA BİR KEZ DAHA  KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

Z kuşağının en çok takip ettiği rap müziğin yıldızları, şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta, 28 Haziran’da Dropout Festival’23 için bir araya geliyor! Albümleri 2 milyondan fazla satış rakamına sahip, GRAMMY® ve Altın Küre adayı Wiz Khalifa, yeniden sahneye çıkacağı KüçükÇiftlik Park’ta, muhteşem canlı performansıyla genç rap severlerle bir kez daha buluşacak! Z kuşağının vazgeçilmezi olan Dropout Festival’23’te, Wiz Khalifa’nın öncesinde Ceza ve Motive sahnede olacak. Yüzdeyüz Müzik katkıları, URU ve Concerts East işbirliğiyle gerçekleşecek konserin biletleri Biletinial’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

 Dalga dalga büyüyen ve tüm dünyanın olduğu gibi Türkiye’nin de damarlarına işleyen rap müziğin dev isimleri 28 Haziran Cuma günü, Dropout Festival’23 için KüçükÇiftlik Park’ta bir araya geliyor. İkinci kez gerçekleşen festival, Z kuşağının favori rap müzisyenlerinden oluşan line-up’ıyla yeni neslin vazgeçilmezi olacak.

2018’de KüçükÇiftlik Park’ta verdiği 15 bin kişilik ilk Türkiye konseri günlerce konuşulan Wiz Khalifa, Dropout Festival’23 kapsamında bir kez daha İstanbul’a gelecek. Son olarak geçtiğimiz temmuz ayında büyük beğeni toplayan MULTIVERSE adlı solo albümünü yayımlayan Wiz Khalifa, Ekim ayında da We Can Get More, Funkin ve Lost adlı 3 parçayı da ekleyerek MULTIVERSE (DELUXE) albümünü yayımladı.

Wiz Khalifa’nın canlı performansının öncesinde ise Z kuşağının takip ettiği Türkçe rap müziğin en iyi isimlerinden Ceza, Motive ve ilerleyen günlerde açıklanacak diğer sanatçılar sahnede olacak. 2002 yılında yayınladığı ilk solo albümü Med Cezir’den bu yana Türkçe rap müzikte giderek devleşen Ceza, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ödül alan ilk Türk sanatçı oldu. Henüz çok genç olmasına rağmen kendini fazlasıyla kanıtlamış bir MC olan Tolga Serbes, sahne ismiyle Motive Çekmece Flow adlı çıkış şarkısının ardından Makaveli ve 22 albümlerin yanı sıra Takip, Ömrüm, Mektup, TOTEM, 10 MG gibi çok sayıda tekli yayımladı.

28 Haziran’da Yüzdeyüz Müzik katkıları, URU ve Concerts East organizasyonuyla gerçekleşecek Dropout Festival’23’ün biletleri Biletinial’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

 KüçükÇiftlik Park HAKKINDA:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

Bilgi için:            instagram.com/kucukciftlikpark

kucukciftlikpark.com

Processed with VSCO with a4 preset

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ