Çekiç Magazin

SON DAKİKA

ÜNLÜ OYUNCU SELÇUK KILIÇ’A GÖRKEMLİ TEKLİF

23 Mart 2023 | 180 kez görüntülendi.
ÜNLÜ OYUNCU SELÇUK KILIÇ’A GÖRKEMLİ TEKLİF
‘Hayvan, Deney, Payitaht Abdülhamid, Savaşçı, Ben Bu Cihana Sığmazam, Arka Sokaklar’ gibi yer aldığı birbirinden görkemli projelerde oyunculuk yeteneği ile adından söz ettiren yetenekli oyuncu Selçuk Kılıç, aynı zamanda gelen reklam tekliflerini de değerlendiriyor.
Daha önce bir parfüm markasıyla anlaşan Kılıç, şimdilerde ise yeni reklam filmi için uluslararası bir dev olan ‘Mevlana Gıda’ ile el sıkıştı. Avrupa’nın en büyük gıda markası olan, tavuğa dair her türlü ürünün bulunduğu, 30 yıl önce kurulan ve Konya Karamanlı Sami Yıldız’ın sahibi olduğu Mevlana Gıda ile çalışmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu dile getiren ünlü oyuncu Selçuk Kılıç, “Böylesi büyük bir Türk markasının dünyanın her yerinde tercih edildiğini görmek ve bu işin bir parçası olmak paha biçilemez bir duygu. Tek kelime ile anlatılmaz yaşanır diyorum” dedi.
Yönetmenliğini Burak Evren’nin yaptığı çekimler Amsterdam’da gerçekleşti. Firma sahibi Sami Yıldız çekimlerde ekibi ziyaret ederek, başarılar diledi ve ekiple hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ