Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Uğur Vergili; “Başkent İnşaat 2025’e Kadın Sığınma Evleriyle Sosyal Sorumluluk Projesi için kolları sıvadı”

24 Mart 2024 | 63 kez görüntülendi.
Uğur Vergili; “Başkent İnşaat 2025’e Kadın Sığınma Evleriyle Sosyal Sorumluluk Projesi için kolları sıvadı”

Ülkemizde giderek artan kadın cinayetleri ve şiddet vakaları karşısında sessiz kalmalarının mümkün olmadığını belirten Başkent İnşaat kurucusu Uğur Vergili, “Toplumsal sorumluluğumuzun bilinciyle, kadınların güvenliğini sağlamak adına önemli bir adım atmaya hazırlanıyoruz.

2025 yılına kadar kadın sığınma evleri inşa ederek sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için harekete geçiyoruz” dedi ve tüm paydaşlarını da kadınları destekleyen bu tarz projelere destek olmaları için teşvik etti. Detaylar, haberin devamında…

Hem sığınma evi, hem de psikolojik destek merkezi

Kadınların, şiddet ve tehlikeden uzakta güvenli bir ortamda kalabilecekleri sığınma evlerine ihtiyaçları var. Bu bilinçle hareket ettiklerini ifade eden Vergili, bu evlerin yalnızca barınma olanağı değil, aynı zamanda psikolojik ve hukuki destek de sunacağının altını çiziyor.

“Tüm paydaşları, bu önemli projeye destek olmaya davet ediyoruz”

Sosyal sorumluluklarının bir parçası olarak bu kadın sığınma evleri projesini başlatan Başkent İnşaat, “kadınların haklarına saygı duyuyor ve onları korumak için elimizden geleni yapmaya kararlıyız. Bu nedenle, 2025 yılına kadar kadın sığınma evleri inşa etmek üzere çalışmalarımızı başlatıyoruz” ifadesini kullandı ve tüm paydaşları, kadınların güvenliğini sağlamak ve şiddete karşı durmak için bu önemli projeye destek olmaya davet ettiklerini dile getirdi.

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ