Çekiç Magazin

SON DAKİKA

TURGAY VARLI:  ‘’Oktay Kaynarca  ve Ozan Akbaba ile Aynı Projede Yer Almak  En  Büyük  Hayalim’’

25 Mart 2024 | 30 kez görüntülendi.
TURGAY VARLI:  ‘’Oktay Kaynarca  ve Ozan Akbaba ile Aynı Projede Yer Almak  En  Büyük  Hayalim’’

Son oynadığı projeler olan İkimizin sırrı ,Yanlızkurt,Teşkilat, Arka Sokaklar ve Yasak Elma dizileriyle tüm dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Turgay Varlı Başkent iletişim bilimleri akademisinden  oyunculuk ,sinema sahne ve ileri derecede sinema sahne eğitimleri aldı. Oyuncu koçu Sevil Aki’ den birebir oyunculuk eğitimide  alan oyuncunun menajerliğini Güray Hocaoğulları,basın danışmanlığını ise röportaj yazar Alper Ergez üstleniyor.

 ‘’İkimizin Sırrı’’ dizisinde ‘’Halis’’ karakteriyle ün yapan oyuncu ardından  ‘’Teşkilat” dizisiyle izleyicilerin karşısına çıktı.Arka Sokaklar dizisinde ‘’Mete  Parsoğlu’’ karakteriyle kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekerek adından söz ettirmeyi başardı.

 Eğitim aldığı dönemlerde ‘’Pelikanlar’’ isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncu geçmişte çocuk tiyatrolarında da yer aldı. Oynadığı  her bir rolün kendisine farklı  heyecanlar kattığını ve  gelişmesine yardımcı olduğunu belirtti.

İddaalı ve Cool…

Başarılı ve farklı yüzüyle ekranların kısa zamanda beğenilen oyuncularından birisi olan Turgay Varlı ‘’ Çoğu zaman kötü karakterlerde oynadım tabii ki bunu seviyorum ama aklımın bir köşesinde drama oynamak var. Umarım ileri ki zamanlarda böyle bir rolle de karşınızda olurum’’ diyerek oyunculuktaki iddiasını dile getiriyor.

  Örnek aldığı isimler arasında Ozan Akbaba’ yı  oyuncu  ve aile yaşantısı olarak başarılı bulduğunu belirterek  kendinide bu anlamda benzettiğini söylüyor.

Turgay Varlı: ‘’Kalıcı İşler Yapmak İstiyorum’’

 Oktay Kaynarca (oktay abi) ve  Ozan Akbaba’yla aynı projede yer almak en büyük hayallerinden  biri olduğunu sözlerine ekliyor.

Kalıcı işler yapmak istediğini belirten oyuncu şimdilerde yeni proje hazırlılarına devam ederek gelen teklifleri incelikle değerlendiriyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ