Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Teknoline IP Interkom Sistemleri ile 2. Tesis Yönetim Zirvesi’nde Boy Gösterdi

04 Ocak 2023 | 22 kez görüntülendi.
Teknoline IP Interkom Sistemleri ile 2. Tesis Yönetim Zirvesi’nde Boy Gösterdi

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD) tarafından bu yıl 2. kez gerçekleştirilen Tesis Yönetim Zirvesi ve Ödül Töreni Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un da katılımı ile 9 Aralık tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Konferans formatında gerçekleşen zirvenin odağında yine “Çevreye Saygılı, Düzenli ve İklim Dostu Şehirler” vardı.

Teknoline IP Interkom Sistemleri Standı ile Zirveye Katıldı

Dünyada teknolojinin gelişim hızı göz önünde bulundurulduğunda zorlu bir alanda faaliyet gösteren Teknoline, akıllı ev otomasyonu pazarında üstün başarıları ve fark yaratan inovatif ürün ve çözümleri ile öne çıkıyor.

Sektörünün hedeflerini ileriye taşıyarak rakiplerine bile ivme kazandıran Teknoline 2006 yılından beri dağıtım sistemleri, iletişim ve güvenlik uygulamaları alanlarında yeni ürün ve çözümler üretiyor.

Uydu (SMATV), Kablo TV (CATV) Terrestrial Anten, (MATV) Kamera (CCTV), Interkom (görüntülü-görüntüsüz diyafon sistemleri) ve Fiber Optik gibi hayatın çeşitli anlarına dokunan çözüm ve hizmetler geliştiren Teknoline, başta Türkiye olmak üzere 25 farklı ülkede büyük projelerin güvenle tercih ettiği marka statüsünü koruyor.

Akıllı ev otomasyonu denince akla gelen ilk marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Teknoline; toplu yapılarda yaşanan hukuki sorunların değerlendirilmesi, dijital çözümler, enerji verimliliği, iş sağlığı ve güvenliği gibi önemli konuları merkezine alan 2. Tesis Yönetim Zirvesi’ne katıldı. Zirvede Teknoline ekibinden Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yukarıkozan, Teknik Müdür Mehmet Vural ve IP Interkom Proje Müdürü Kemal Baş vardı.

IP Interkom Sistemleri 2. Tesis Yönetim Zirvesi’ne Damgasını Vurdu

Teknoline2. Tesis Yönetim Zirvesi’nde kurduğu stantta son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken ürün grubu IP Interkom Sistemleri’ni tanıttı. Teknoline’ın iş yerleri ve apartmanlarda kullanılan geleneksel diyafon çözümünün sesli iletişim altyapısını ve arayüz tasarımını daha detaylı ve daha teknolojik hale getirerek ortaya koyduğu IP Interkom Sistemleri zirveye adeta damgasını vurdu.

Tekniksat Group, temellerini 2012 yılında TÜBİTAK ile beraber attığı %100 Teknoline IP İnterkom Sistemi’ni son 3 yılda daha da ileriye götürerek akıllı ev otomasyonu sektörüne akıllı ev sistemleri, entegre access kontrol sistemi ve reklam yayınları gibi birçok yenilik getirmişti.

Teknoline tarafından geliştirilen IP Interkom Sistemleri’nin öne çıkan başlıca özellikleri arasında güvenlik kameraları ile bağlantı yapılabilmesi sayesinde dairede bulunan Interkom üzerinden çocuk oyun alanları ve otopark gibi bölgeler görüntülenebilmesi geliyor.

Diğer daireler ile sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirilebilmesi, site yönetimi, güvenlik görevlileri, çevredeki market ve restoran gibi noktalarla haberleşmeyi sağlayabilmesi ve dairelere toplu ya da bireysel olarak yazılı mesaj atarak duyurular veya ilanlar gönderilebilmesi ise öne çıkan diğer özelliklerinden.

Sunduğu tüm bu alışılagelmişin dışında hizmetleri ile pazarın ve tüketicinin tam notunu alan IP Interkom Sistemleri, aralarında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un da bulunduğu 2. Tesis Yönetim Zirvesi katılımcıları tarafından da yoğun beğeni ve takdirle karşılandı.

Kentleşme ve Yapı Profesyonelleri 2. Tesis Yönetim Zirvesi’nde Buluştu

Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD)’nin bu yıl 2’incisini düzenlediği 2.Tesis Yönetim Zirvesi, toplu yapılarda yaşanan hukuki sorunların değerlendirilmesi, dijital çözümler, enerji verimliliği, sitelere elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulması, iş sağlığı ve güvenliği gibi önemli konularda konuşmaların gerçekleştirildiği bir çalıştay formatı ile tamamlandı.

Sektörün tek bir çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde kurumsallaşarak sürdürülebilir gelişiminin ve büyümesinin sağlanması, sektörde beklenen kalite standartlarının korunarak geliştirilmesi amacıyla bir araya gelen kentleşme ve yapı profesyonelleri organizasyon boyunca birlik ve beraberlik ile teknolojik ve düzenli kentler kurmanın önemini vurguladı.

Türkiye’nin her bölgesinden katılan tesis yönetim şirketlerinin de faydalı networkler kurduğu 2. Tesis Yönetim Zirvesi’nde öne çıkan en önemli başlık sitelere elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu oldu

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ