Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Suzan Kardeş ile Hıdırellez Festivali   5 Mayıs’ta Maximum Uniq Açıkhava’da

02 Mayıs 2024 | 13 kez görüntülendi.
Suzan Kardeş ile Hıdırellez Festivali   5 Mayıs’ta Maximum Uniq Açıkhava’da

Şarkıcı, oyuncu ve makyöz Suzan Kardeş, Suzan’ın Hıdırellez Festivali programı kapsamında  sanatçı dostlarıyla birlikte 5 Mayıs’ta Maximum Uniq Açıkhava’da sahne alacak. Rengârenk bir alan, güller, dilekler, olmazsa olmaz dilek salıncağı, danslar, müzik ve çok daha fazlası ile Suzan Kardeş, festivale gelecek misafirlerine unutulmaz bir Hıdırellez şenliği yaşatacak. Katılımcıların dilek tutup eğlenceye doyacağı festivalin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışta.

 Hızır peygamber ile İlyas peygamberin buluşup, dünyaya bereket dağıttığı gece olarak bilinen Hıdırellez, her yıl 5 Mayıs tarihinde şenliklerle kutlanıyor. Doğanın uyanışını temsil eden Hıdırellez, baharla tazelenmek, Hıdırellez coşkusunu yaşamak isteyenlere özel etkinlik ve festivallerle tam bir şenlik havasına dönüşüyor. Adı artık Hıdırellez şenlikleriyle özdeşleyen şarkıcı, oyuncu ve makyöz Suzan Kardeş, Suzan’ın Hıdırellez Festivali programı ile 5 Mayıs’ta Maximum Uniq Açıkhava’da sahne alacak. Katılımcıların dilek tutup eğlenceye doyacağı festivalin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Rengârenk bir alan, güller, dilekler, olmazsa olmaz dilek salıncağı, danslar, müzik ve çok daha fazlası ile Suzan Kardeş, festivale gelen izleyicilerine unutulmaz bir Hıdırellez akşamı yaşatacak. Suzan Kardeş festival kapsamında misafirlerini bekleyen program paylaştığı notta şunları söylüyor: “İstanbul’da yapılacak en kapsamlı, en eğlenceli, en renkli ve en geleneksel Hıdırellez Festivali’nde konuk olacak sanatçı dostlarımla birlikte sahnede olacağız. Festival alanı bir masal gibi sizin için hazırlandı Gelin hayallerinizi dileyin. Dans edin, eğlenin. O gece siz de mutlu bir yıl için kendi bildiğiniz dualarınızı, dilekleriniz, isteklerinizi yapın” dedi.

Suzan Kardeş’in Hıdırellez Festivali Akış:

Akrobasi ekibi & Bando karşılama ekibi

Yeme içme alanları ziyaret

20:30 Okay Barış Performans & Dansçılar

21:00 Suzan Kardeş

22:00 Konuk sanatçılar performans

23.30 Ritüel alanına geçiş

00:00 Ritüel alanında konuklar ateşten atlama, salıncak, ısırgan otu, yağmur suyu, yumurta, gül ağacına dilekler, vs. ritüelleri

Gece boyu DJ performansı

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ