Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Survivor’ın yıldızıydı şimdi sokaklarda kalıyor!

30 Ocak 2023 | 60 kez görüntülendi.
Survivor’ın yıldızıydı şimdi sokaklarda kalıyor!

Kaçak olarak Güney Kıbrıs’ta yaşamına devam eden Survivor Taner evsiz kaldı. Bir dönem televizyonların aranan yüzüyken şimdilerde sokaklarda kalışı nerden nereye dedirtti.
2011 yılında katıldığı Survivor yarışmasıyla adını duyuran Tolga Taner Tarlacı, Güney Kıbrıs’ta gasp suçundan cezaevine girmiş intihar girişiminde bulunmuştu. Serbest kaldıktan sonra kaçak olarak Güney Kıbrıs’ta yaşamına devam eden Survivor Taner evsiz kaldı. Bir dönem televizyonların aranan yüzüyken şimdilerde evsiz kalışı nerden nereye dedirtti.

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre, Survivor Taner Rum Kesiminde bir Bulgar vatandaşın evine geçici olarak sığınırken, günlerce plajlarda ve kaldığı parklarda yattığı öğrenildi. İşlediği suçlardan ve hakkındaki hapis cezası yüzünden Güney Kıbrıs Rum Kesimi’ne kaçan ve orada yaşamaya devam eden Tarlacı’nın, 6 aylık kirasını ödeyemediği de öğrenildi.

Tarlacı, Survivor yarışmasında renkli kişiliğiyle dikkatleri üzerine çekmiş, özellikle Acun Ilıcalı’nın gözdesi haline gelmişti. Pascal Nouma, Nihat Doğan,Asena, Özge Ulusoy gibi ünlüler ile birlikte Survivor’da yarışan Tarlacı, finalde son üçe kadar kalmıştı.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ