Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Süreyya Terasta Mustafa Ertürk rüzgarı

11 Ağustos 2022 | 138 kez görüntülendi.
Süreyya Terasta Mustafa Ertürk rüzgarı

Koro şeflerinin efendisi olarak bilinen ünlü koro şefi ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Mustafa Ertürk ‘Süreyya Teras’ sahnesinde fırtınalar estirdi. Ünlü konukların da dinlemeye geldiği gecede , Mustafa Ertürk birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için seslendirdi.

Konser öncesi bir açıklama yapan Türk Sanat Müziği sanatçısı Mustafa Ertürk ; “Böylesi bir gecede kendisini yalnız bırakmayan dostlarına, sevenlerine gönülden teşekkür edip sevgilerini iletti”. Mustafa Ertürk “Herşey sanat ve müzik için ” dedi.

Süreyya Terastaki Gala Gecesine bir çok ünlü isim de gelerek sanatçı Mustafa Ertürk’ü yalnız bırakmadı. Gala Gecesine gelenler arasında Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer, Avrupa Müzik Topluluğu üyeleri, İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği üyeleri, iş insanı Birol Kaya, ünlü manken ve oyuncu İpek Tanrıyar , şarkıcı Gülay Eralp, Aktüel Medya kültür ve sanat editörü Ümit Karaman, Dünya Gençlik Konseyi Genel Başkan Vekili ve Sözcüsü Gazeteci Mustafa Barış Durak da yer aldı.

Üç saatlik sahne performansıyla tüm konukları adeta büyüleyen Türk Sanat Müziği sanatçısı Mustafa Ertürk en güzel şarkılarını seslendirerek büyük alkış topladı..

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ