Çekiç Magazin

SON DAKİKA

“SU KORUYUCULARI: GELECEĞİN BEŞLİSİ” 23 NİSAN’DA İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR!

20 Nisan 2023 | 43 kez görüntülendi.
“SU KORUYUCULARI: GELECEĞİN BEŞLİSİ”  23 NİSAN’DA İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR!

THE WALT DISNEY COMPANY VE FINISH İŞ BİRLİĞİNDE FABRİKA YAPIM TARAFINDAN ÜRETİLEN FİLM İÇİN GERİ SAYIM DEVAM EDİYOR.

Yapımını Fabrika Yapım, yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şevki Es’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Coşkun’un kaleme aldığı “Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi” filmi, 23 Nisan Pazar saat 17.00’de TV’de ilk kez FOX izleyicisiyle buluşacak.

ÇOCUKLARA BAYRAM SÜRPRİZİ!

Türkiye’de su kaynaklarının çok ciddi şekilde tükenme tehlikesi altında olduğunun altını çizen film, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Bayram gününde izlenebilecek filmde, gençler ve ailelerine su kaynaklarının kısıtlı olduğu ve bu kaynakları geç olmadan korumak için harekete geçmemiz gerektiği mesajının iletilmesi hedefleniyor.

2019’dan bu yana “Yarının Suyu” hareketi kapsamında Kuyucuk Gölü’ne can suyunu kazandıran, ardından “Benim Mirasım Su” söylemiyle Tuz Gölü’nde yaşayan Allı Turnaların geri dönmesi amacıyla yeni adımlar atan FinishThe Walt Disney Company ile hayata geçirdiği bu filmde herkesi suyu korumaya davet ediyor.

The Walt Disney Company ileTürkiye’nin suyunu korumayı misyon edinen Finish iş birliğinde üretilip, Fabrika Yapım tarafından FOX için özel çekilip ekrana gelecek “Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi” filminde; Bir kaza sonucu 5 yakın arkadaş yakın geleceğe ışınlanıyor ve bu gelecekte su kıtlığı olduğunu görüyorlar. Gençlerin eve dönüş maceralarının işlendiği film, aynı zamanda yakın gelecekte arkadaşlar da edinmelerini ve onların suyu savunma mücadelelerini konu alıyor.

Oyuncu kadrosunda Çağla Naz Kargı, Gediz Cihangir Doğan, Behiç Burhanlıoğlu, Demir Saygı, Selen Gül, Elif Erkan, Başak Atıcı, Fatih Hürkan, Ahmet Cüneyt Yalaz, Ömer Köse, Nejat Naci Vural ve Arhan Kuyucak’ın yer aldığı “Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi”, 23 Nisan Pazar saat 17.00’de yalnızca FOX’ta.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ