Çekiç Magazin

SON DAKİKA

STADYUM KONSERİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

07 Haziran 2024 | 4 kez görüntülendi.
STADYUM KONSERİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

1994 yılının haziran ayında çıkarmıştı Tilbe ‘Delikanlım’ şarkısı. Tam 30 yıl sonra 9 Haziran Pazar gecesi BJK Tüpraş Stadı’nda vereceği büyük konserin geçmiş 30 yıla selam çakan detayları ortaya çıktı. Yıldız Tilbe’nin sevenlerini duygu ve anlam yüklü bir gece bekliyor…

Şek Organizasyon tarafından düzenlenen konserde müzik severler bu tarihi akşama Kral Pop Radyo’nun DJ’lerinin çalacağı müziklerle başlayacak. Seyirci bu şarkılarla stadyumdaki yerlerini alacak. Ardından Türkçe popun dillere marş olan birçok hitinin yaratıcısı Ersay Üner sahneye çıkacak. Ve sonunda sıra Yıldız Tilbe’ye gelecek. Tilbe, 20 kişilik dev orkestrasıyla özel tasarlanmış sahnesinde sevenlerine kavuşacak.

Birçok köşe yazarı ve sosyal medya kullanıcısı, Yıldız Tilbe’nin rakiplerine fark atması beklenen konseri için “Yarın öbür gün üniversitelerde ders olarak okutulacak bir hikâye yazılıyor aslında” yorumunu yaptı. Sanat, iş ve cemiyet hayatının isimleri biletlerini günler öncesinden aldı ve 9 Haziran gecesini heyecanla beklemeye başladı. Konserin biletleri tükenmek üzere!

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ