Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Son dönemin dikkat çeken ismi Rukiye Bektaş kimdir?

18 Nisan 2024 | 12 kez görüntülendi.
Son dönemin dikkat çeken ismi Rukiye Bektaş kimdir?

Yeteneği, güzelliği ve sempatisiyle dikkat çeken Rukiye Bektaş, “Aşk Mantık İntikam” dizisindeki performansı ve son olarak “Bana Beni Anlat” filmindeki rolüyle adından söz ettirdi.

 

Sinema ve dizi film oyuncusu Rukiye Bektaş 22 Mayıs 1997 tarihinde Konya’da doğdu. İlk, ortaokul ve liseyi Konyada bitirdikten sonra İstanbul Gelişim üniversitesinde sosyoloji bölümünde eğitim görüp mezun oldu. Kameralarla ilk tanışması modellik yaparak oldu. Okul hayatı devam ederken aynı zamanda tiyatro eğitimleri alıp çeşitli oyunlarda yer aldı. Oyunculuk hayatı tiyatro ile başlayan Rukiye Bektaş kamera önünde kariyerine devam ediyor. 2019 senesinden itibaren bir çok film, dizi ve reklamda yer alarak kariyerini devam ettirmiştir.

 

Rukiye Bektaş’ın yer aldığı film, dizi ve reklamlar

 

Loris Parfüm Reklam Yüzü 2019 , Aşk Mantık intikam tv dizisi 2021, Frekans mini internet dizisi 2021, Öt Bakalim Sinema Filmi 2022, Zübeyde Analar ve Oğullar Sinema Filmi 2023, Bebe Çeyiz Reklam Yüzü 2024 , Best Life Dergi 2024 , Bana Beni Anlat Sinema Filmi 2024. Rukiye Bektaş oyunculuktaki yeteneği , çok yönlü birikimi , kendine özgü oyunculuk tarzı , özgün yüzü , vizyonu , güçlü iletişimi ve rol yeteneği gibi özelliklerinin yanında pozitif enerjisi , ışıltısı , düzgün fiziği ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Rukiye Bektaş tüm bu nitelikleriyle gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ