Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SİSİ “BÜLENT ERSOY’ UN HER ZAMAN ELİNİ ÖPERİM

11 Ocak 2022 | 116 kez görüntülendi.
SİSİ “BÜLENT ERSOY’ UN HER ZAMAN ELİNİ ÖPERİM

Flash Tv’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran  “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada, Nurcan Sabur, Nurettin Soydan, Bahar Candan ve Nihat Doğan vardı.

Program yorumcularından Güzellik Salonları sahibi Sevim Alan’ ın hafta sonu şube açılışı gerçekleşti. Nihat Doğan ve Kobra Murat’ ın sahne aldığı açılışta, Türk Müziği’ nin Diva’ sı Bülent Ersoy, Al Sana Haber Moderatörü Seyhan Soylu ve Sevim Alan’ ın yakın arkadaşı Dilan Polat’ ta ziyaretçiler arasındaydı.

Seyhan Soylu geçtiğimiz haftalarda Selin Ciğerci ve Bülent Ersoy’ u kastederek ekranlardan “Ben onlar gibi erkekten kadın olmadım. Ben çift cinsiyetliyim” dediği için Bülent Ersoy ile araları açılmıştı.

Sevim Alan’ ın açılışında bir araya gelen Bülent Ersoy ve Seyhan Soylu aradaki buzları eritti. Eritti eritmesine ama Nihat Doğan Seyhan Soylu’ yu diline dolayarak ekranda ihbar etti.

Doğan; “Seyhan dün açılışa geldi. Tutturdu ben Bülent Ersoy’ dan daha iyi şarkı söylerim. Sen Bülent Ersoy ile kendini nasıl mukayese edersin? Zaten kendisi de sana soğuk davrandı.” deyince

Soylu; “Bülent Ersoy’un yanında benim sesim mukayese edilebilir mi? Aramızda ses olarak uçurumlar var. Aramızda bir kırgınlık vardı ama buzları erittik. Onu da anlatayım. Bir muhabir arkadaş geçenlerde bana bir soru sordu. ‘Seyhan hanım sizin neden erkek olarak bir fotoğrafınız yok? ’ deyince ben de ‘Çünkü ben o kimlikte biri olmadım. Çift cinsiyetliyim ben. Bülent Ersoy gibi erkekten kadın olmadım dedim. Ben onlar gibi olsaydım köyden kadın alır çocuk yapar, bu şekle şemale de girmezdim dedim.  Kötü niyetle söylemedim ayrıca. Bülent hanımın sesine de kendine de hayranım. Bülent hanım da bana gönül koymuş ‘ niye böyle söyledin?’ dedi. Aramızda konuşup tatlıya bağladık. ”  diyerek Bülent Ersoy ile neden küstüklerine açıklık getirdi.

Nihat Doğan ise “Bülent Hanım ile selamlaşıyorsun. Barıştık aradaki buzları erittik diyorsun. Sonra yine kadının arkasından sallıyorsun. Ben ondan daha iyi star olurum diyorsun. Single yapacağım ondan daha çok izleneceğim diyorsun. Özür dile Bülent hanımdan” deyince

Soylu; “Haddime değil. Bülent Ersoy’ dan daha büyük star olmak kimsenin haddi değil. O benim annem her zaman ben onun elini öperim. Ben çok royalbet giriş nadir insanların elini öperim. Onlardan biri de Bülent Ersoy’ dur.” dedi.

HABERİN VİDEO LİNKİ

https://youtu.be/uMTRgCfwAYE

https://youtu.be/uMTRgCfwAYE

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ