Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Simge “Aşık olmayı bekliyorum” 

20 Mayıs 2024 | 6 kez görüntülendi.
Simge “Aşık olmayı bekliyorum” 
Yavru vatan Kıbrıs’ta yer alan Concorde Luxury Resort Otel’de şarkıcı Simge, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında muhteşem bir konser verdi.
 Simge sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Güzel sanatçı uzun zamandır aşkı aradığını itiraf etti. Simge “Aşık olmayı bekliyorum. Uzun zamandır kalbim boş. Şıp sevdi değilim. Öyle sosyal medyadan da etkilenip birisiyle duygusal ilişki yaşamam. Görmem ve gözlerine bakıp etkilenmem lazım. Kolay kolay etkilenmiyorum. Ama Aşık oldum mu da uzun olması için kendimi veriyorum” diyerek taliplerine bir bakıma tüyo verdi.
 Yaza bomba gibi bir şarkım geliyor
 Güzel sanatçı Simge stüdyoda harıl harıl yeni bir şarkı için çalıştığını müjdeledi. Simge “Baktım, bana uzun zamandır hareketli şarkılar yapmadığım yönünde çok eleştiri geliyor. Evet, ben de düşündüm doğru. İşte bu yüzden yaz aylarında dillere düşecek kıpır kıpır bir şarkı hazırlıyoruz. Çok heyecanlıyım” diyerek sevenlerine sevindirici haberi ilk defa verdi. Takılarıma milyonlar vermem Yine basın mensuplarının takılarına yüksek paralar verip vermediği ile ilgili soruya da “Hayır, öyle binlerce lira verip de takılar almam. Alanlara da saygım var ama ben yapmıyorum” diye cevap verdi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ