Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SEYHAN SOYLU; “SELİN CİĞERCİKADIN NAMUSU ERKEK ŞEREFİ TEMSİL EDER.”

08 Ocak 2022 | 243 kez görüntülendi.
SEYHAN SOYLU; “SELİN CİĞERCİKADIN NAMUSU ERKEK ŞEREFİ TEMSİL EDER.”

Flash TV magazin “AL SANA HABER” programının moderatörü Seyhan Soylu, Gökhan Çıra ile barışan Selin Ciğerci’ye çok ağır sözler söyledi. Soylu, “Kadın dediğin namuslu olur Selinciğim. Nasıl doğurmakla anne olunmazsa cinsiyet değiştirmekle de kadın olunmaz”  ifadelerini kullandı. Soylu, Ciğerci’ye “namus” göndermesi yaparken Çıra için de “Geyik olarak dolaşanlar var. Gökhancım zaten dolaşıyorsun stüdyoya sokacağız seni öyle düşün” ifadelerini kullandı.

Seyhan Soylu “Bak Selinciğim Türkiye Cumhuriyeti halkının engin bir hoşgörüsü ve mağdur insanı kucaklayıcı bir özelliği vardır. Gökhan ile birlikteliğinizin ilk günlerinde senin acılı ve dram dolu hayatına üzüldüler ve yüreklerini açarak ilişkinize sizden çok daha sahip çıktılar. Fakat siz bunu evine ekmek alamayan bir kısım halkımızın bile gözüne gözüne lüks şaşalı bir hayat sürerek kendinizden nefret ettirircesine hareketlerde bulundunuz. Gökhan sana ihanet etmiş bile olsa gerçek bir kadın namusu delikanlı bir erkekse şerefi temsil eder. Maalesef siz ikinizde bu sorumlulukları ayaklar altına aldınız. Madem kocan seni aldattı. Sende bunu kaldıramayıp boşandın. O zaman gerçek bir kadın gibi namuslu olup işinle gücüne bakıp takdir toplaman lazımdı. Sen gittin 2 ayda 3 adam ile beraber oldun. Hele ki o Best Model adam ile yan yana bile gelmen büyük hata. Yahu Best Modele katılan adamları % 10 namusunla oyuncu oluyor diğerleri piyasaya jigolo oluyor. Gerçek namuslu bir kadın böyle bir şey yapar mı? Yapmaz… Demek ki doğurmakla anne, cinsiyet değiştirmekle kadın olunmuyor şekerim. Seni uyardım sakın boşanma… Boşanırsan da gerçek bir kadın gibi namuslu ol diye sen beni dinlemedin. Şimdi ürünlerinizin satışı 3/1 düşünce numaradan barıştınız. Bizim halkımız bunu yemez… Boşandıktan sonra şubelerin bomboş, ürünlerin satmıyor. Şimdi de evlilik müessesesi gibi kutsal bir mecrayı ayaklar altına alacaksınız. Gökhan bu sözlerimde sana boşandın duyguların dışı vurdu. Gittin saçlarını benim gibi kısa sarı yaptın. Erkek adam saçını sarıya boyar mı? Boyamaz. Gerçek Erkek adam ayrıldığı karısı 2 ayda 3 adamla beraber olup “ NEREDE KALMIŞTIK” diye yazıp bunu show yapar mı? Yapmaz bizim halkımız mutaasıptır adama “GEYİKLİ” derler. Pazartesi günü Selin Ciğerci için stüdyoya geyik alıp sokuyorum.  Bugün getirecektim ama o tür hayvanların taşınması için arabalar varmış özel. Zaten geyik olarak dolaşanlar var. Gökhancığım zaten dolaşıyorsun stüdyoya gel seni sokalım” dedi.

GÖKHAN ÇIRA-SELİN CİĞERCİ OLAYI NE?

Büyük bir aşkla evlenen Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda boşanma kararı alarak evliliklerini sonlandırdı. İkili geçtiğimiz haftalarda iş ortaklıklarını da sonlandırmıştı. İkili medyada popülerliği, şöhretleri bitince ürün satışları 3 /1 oranına düşünce çift tekrar bir araya gelmek için kolları sıvadı. Ve geçtiğimiz günlerde Ciğerci ve Çıra’nın ayrı ayrı aşka yelken açtıkları haberi magazin dünyasını çalkalarken ikiliden, barıştıkları yönünde sosyal medya paylaşımları gelmişti.

HABERİN VİDEO LİNKİ

https://youtu.be/-lULoinfoV0

https://youtu.be/-lULoinfoV0

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ