Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SEYHAN SOYLU, DEMET AKALIN’ I YERDEN YERE VURDU. “OKAN KURT’UN HANGİ DANSÇI KIZLA YAZIŞTIĞINA BAKSIN

07 Ocak 2022 | 41 kez görüntülendi.
SEYHAN SOYLU, DEMET AKALIN’ I YERDEN YERE VURDU. “OKAN KURT’UN HANGİ DANSÇI KIZLA YAZIŞTIĞINA BAKSIN

Flash Tv’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran  “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada Ebru Polat, Bahar Candan, Nihat Doğan ve Başak Çokan vardı.

Geçtiğimiz günlerde ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun evli ve 3 çocuk babası Şarkıcı Deha Bilimlier ile yasak aşk yaşadığı iddiası gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Bu iddialardan sonra Demet Akalın bir röportajında “Ben çok üzüldüm çünkü iki tarafı da uyarmıştım geçen sene. Daha çok hanım tarafını uyarmıştım.” diye açıklamada bulunmuştu.

Deha Bilimlier’in eşinin kendisini eve almadığını açıklaması ve Gülşah ile görüntülerinin çıkması üzerine konu tekrar gündeme geldi. Programın yorumcusu Ebru Polat ise Demet Akalın’ ın sözlerini doğrulayarak bu yasak aşk iddialarına farklı bir boyut getirdi.

Ebru Polat; “Demet ile kahvaltı yaparken bana bu konudan bahsetmişti 1 sene önce. Aslı’ yı uyarmıştım ama dinlemediler beni. O Benim arkadaşım nasıl uyarmam demişti. Hatta Aslı ile bu konudan dolayı arası açılmış ve küsmüşlerdi. Sonradan barıştılar. Demet’ in de bu konuda canı sıkkındı. Bu konuda detay anlattı ama tabi ispatlanabilir bir şey yoktu. Sadece kulis arkası konuşulan şeyler.”  diye açıklamada bulunarak Demet Akalın’ ın sözlerini de doğrulamış oldu.

Ekrana gelen Deha ve Gülşah’ın bir mekanda el ele görüntüleri üzerine Nihat Doğan, Ebru Polat’ a ne düşündüğünü sordu. Polat; “Ben de Serdar Ortaç’ ı görünce sarılıyorum. Ne var bunda? Gülşah ve Deha’ nın böyle düşünerek yakınlaştığını düşünmüyorum.” diye cevapladı.

Program yorumcusu Başak Çokan ise; “Deha ile Aslı’ yı çok iyi tanıyorum ve ilişkilerinin başından beri Deha’nın Aslı’ ya ne kadar aşık olduğunu biliyorum. İkisi de bu aileyi kurabilmek için çok mücadele ettiler. Aslı’ yı da etrafı çok dolduruyor diye düşünüyorum. Demet Akalın da ne yaptığını bilmiyor hem ortaya bir şey atıyor hem de beni bu olaylardan sıyırın diyor.” dedi.

Bu ilişki iddialarını başından beri reklam ve Show olarak gören Seyhan Soylu ise canlı yayında bir bomba daha patlattı. “Gülşah bu karakterde bir kadın değildir ama farz edelim ki bu ilişki geçen yıl oldu. Deha bu işin PR ını yapmak için hem Gülşah Saraçoğlu’ nu hem de eşini kullandı. Asıl bombayı söyleyeyim. Geçen sene karısıyla ayrılma noktasına gelen Deha’ nın Gülşah’ a yürüdüğünü duyduk. Ve Gülşah derhal diyaloğunu kesti.”  diyerek herkesi şaşırttı.

Ebru Polat ise; “Bu ilişki 1 senedir varsa şimdi niye gündeme geldi birden. Eski bir olay bu. Belki de Gülşah’ tan intikam almak için Gökhan bunu yaydı.”  iddiasında bulunurken Seyhan Soylu; “Yaysa yaysa bunu intikam için Demet Akalın yaymıştır. 8 10 ay önce Okan Kurt ile kavga ettiklerinde Okan hangi dansçı kıza yazmış palacebet giriş bence onu araştırsın” diyerek Demet Akalın’ ı kızdıracak sözler söyledi.

 

HABERİN VİDEO LİNKİ

https://youtu.be/CHP4Hzkzok4

https://youtu.be/CHP4Hzkzok4

 

 

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ