Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SERDAR ONUR’DAN GEL ÇAREM SÜRPRİZİ

13 Temmuz 2022 | 55 kez görüntülendi.
SERDAR ONUR’DAN GEL ÇAREM SÜRPRİZİ

Serdar ONUR’un yepyeni teklisi ‘’Gel Çarem’’ K2 Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.Şarkının söz ve müziği Özkan TURGAY’a aitken,aranjesi ise Koray AYKILIÇ’a ait.

Türkiye’nin  en gözde mekanlarında çok rağbet gören ve  24 yıldır sahne üstüne sahneler alan ve almış olduğu sahnelerle izleyicileri coşturan Serdar ONUR,çocuk yaşlardan beri müziğe aşık olduğunu müziğin kendisi için aldığı nefesten hiçbir farkı olmadığını belirtirken daha önceden Gülşen’in yorumlamış olduğu ‘’Gel Çarem’’şarkısını yorumlamanın kendisi için bir gurur olduğunu ve onur duyduğunu sözlerinde belirtti.

Sanatçı ‘’Gel Çarem’’ şarkısını Kaan GÖKMAN yönetmenliğinde enfes gece görüntüleri ile kliplendirerek taçlandırırken klip kısa sürede izlenme platformlarında ciddi izlenme ve beğeni rakamlarına ulaştı.Bu güzel klibin görüntü yönetmenliği koltuğunda ise Mustafa Yıldırım oturmakta.

Aynı zamanda sosyal medyada viral olan şarkı Türkiye radyolarında da çok kısa sürede playlistlere girerek radyocular ve radyolar tarafından çok beğenildi.

Serdar ONUR,ülkemizin birçok yerinde 24 yıldır ,almış olduğu sahneler ile ilgili’’Sahne benim herşeyim.Müzikseverin yüreğine dokunabildiğim tek yer.Sahnede izleyicilerime yakın olmayı ve onlara canlı müzik şöleni sunmayı çok seviyorum.Sahnede müziğe olan aşkım hiç bitmeyecek.’’sözleri ile sahnelere olan tutkusunu belirtiyor.

Çocukluk yaşlarından beri müzikal anlamda Türkiye’de çok önemli yere sahip olan birçok hocadan eğitim alan ve müzik eğitimini sahne sanatları lisans ve yüksek lisans eğitimi ile tamamlayan Serdar ONUR,okumaya ve eğitime olan aşkından vazgeçmeyerek psikoloji alanına yöneldi.Halen hem müzikal anlamda hemde psikoloji anlamında çalışmalarına devam etmektedir.

Özkan Turgay gibi bir üstadın eserini Gülşen’den sonra seslendirmek benim için gurur verici diyen genç sanatçının,’’Gel Çarem’’yorumu çok daha fazla  ilgi göreceğe benziyor.Müzikseverler ve müzik  otoriteleri genç sanatçının ilerleyen günlerde de neler yapacağını merakla bekliyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ