Çekiç Magazin

SON DAKİKA

“Seni Seviyorum İyi ki Ayrılmışız”, 23 Mayıs’ta Mayıs’ta Mall of İstanbul Biletinial Moi Sahne’de

01 Mayıs 2024 | 13 kez görüntülendi.
“Seni Seviyorum İyi ki Ayrılmışız”, 23 Mayıs’ta Mayıs’ta Mall of İstanbul Biletinial Moi Sahne’de

Başrollerini Melis İşiten ve Şahin Irmak’ın paylaştığı “Seni Seviyorum İyi ki Ayrılmışız”, 23 Mayıs’ta Mall of İstanbul Biletinial Moi Sahne’de seyircisiyle buluşacak. Aşkın, ayrılığın ve geçmişin karşılaştığı bir hikâyesiyle seyircileri duygusal bir yolculuğa çıkaran oyunun biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

BASIN BÜLTENİ-30.04.2024 Emre Bahadır Çırakoğlu tarafından yönetilen ve başrollerini Melis İşiten ve Şahin Irmak’ın paylaştığı “Seni Seviyorum İyi ki Ayrılmışız”, 23 Mayıs’ta Mall of İstanbul Biletinial Moi Sahne’de sahnelenecek. Aşkın, ayrılığın ve geçmişin karşılaştığı bir hikâyesiyle seyircileri duygusal bir yolculuğa çıkaran oyunun biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Tesadüfen bir düğün salonunda karşılaşan eski karı-koca Leyla ve Sami… Yıllar sonra, birbirlerini bambaşka bir halde bulurlar: biri damat, diğeri düğün organizatörü. Damat, düğün organizasyonunu tamamlamak zorundadır ve bu organizasyonda ona yardımcı olacak tek kişi eski eşi Leyla’dır. Yeni gelinin isteklerini karşılamak için çalışırken, geçmişten gelen duygusal konuları da açmak zorunda kalırlar. Anılar ve duygular, geleceklerini sorgulamalarına neden olur. Her hikâye mutlu sonla biter mi? Ya da mutlu son diye bir şey var mıdır? Bu karşılaşma, sonların ve başlangıçların karmaşıklığını ortaya koyar.

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ