Çekiç Magazin

SON DAKİKA

ŞEHRİN MERKEZİNDE AİLE BOYU EĞLENCE, KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’IN BUZ PİSTİYLE KIŞ BOYUNCA SÜRECEK!

05 Ocak 2023 | 125 kez görüntülendi.
ŞEHRİN MERKEZİNDE AİLE BOYU EĞLENCE, KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’IN BUZ PİSTİYLE KIŞ BOYUNCA SÜRECEK!

Şehirde yapılacak en güzel kış aktivitelerinden biri: Buz pateni! KüçükÇiftlik Park’ın şehrin ortasında kurduğu ve yılbaşında büyük ilgi gören buz pisti yeni yılda da kış boyunca açık olacak, aileler KüçükÇiftlik Park’ta gün boyu çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirmeye devam edecekler. Buz pistine gelenler hem paten kayabilecek hem de isterlerse temel paten kayma eğitimini alabilecekler. Çocuklar buz pisti heyecanını yaşarken, dileyen aileler çocuklarıyla bu heyecanı birlikte yaşayacak, dileyenler ise yeme içme alanında kış lezzetlerinin tadını çıkacaklar. Şehrin rakipsiz etkinlik merkezi KüçükÇiftlik Park’ın buz pisti, kış ayları boyunca çarşamba, perşembe ve cuma günleri 14.00-22.00, haftasonu ise 12.00-00.00 saatleri arasında açık olacak. Buz pistinin biletleri, aileler için avantajlı paketleriyle birlikte Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

 Kış döneminde kapalı mekâna geçiş yaparak konserleri kış sahnesinde gerçekleştiren KüçükÇiftlik Park, açık alana kurduğu buz pistiyle de 7’den 70’e herkeste heyecan uyandıran ve giderek daha çok ilgi gören buz pateni keyfini şehrin merkezine getirdi.

Dileyen ziyaretçilerin paten kiralayarak kayabildikleri KüçükÇiftlik Park’ın buz pistinde, ilk defa buz pateni yapacak olanlara ise deneyimli eğitmenler yardımcı olacak. Yeme içme alanlarında ise kış lezzetleri misafirlerin damaklarına hitap edecek.

KüçükÇiftlik Park’ın buz pistiyle İstanbullular, 7 Ocak – 5 Mart tarihleri arasında çarşamba, perşembe ve cuma günleri 14.00-22.00; haftasonu ise 12.00-00.00 saatleri arasında bu eğlenceli kış aktivitesinin keyfini sürecekler. Her yaştan ziyaretçinin eğlenceli vakit geçirebileceği buz pisti, yarıyıl tatili boyunca ise haftanın her günü ailelerin uğrak yeri olacak.

Buz pisti giriş ücretleri:

1 kişi – 150 TL

3 kişilik aile paketi – 400 TL

4 kişilik aile paketi – 540 TL

*Eğitmen ücretleri hakkındaki bilgiye KüçükÇiftlik Park Buz Pisti alanında ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ