Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SEDA SAYAN’DAN ARABESK ŞARKI: “BENİM SENİ GÖRMEM LAZIM”

19 Şubat 2024 | 34 kez görüntülendi.
SEDA SAYAN’DAN ARABESK ŞARKI: “BENİM SENİ GÖRMEM LAZIM”

Son dönemde müzik çalışmalarına ağırlık veren Seda Sayan hayranlarından gelen yoğun istek üzerine stüdyoya girdi ve bir Arabesk klasiği olan ‘Benim Seni Görmem Lazım’ı yorumladı. Büyük ilgi gören şarkı kısa sürede sosyal medyada popüler oldu…

Eşi Çağlar Ökten ile ‘Manidar’ ve Alahattin Ergün ile ‘Gör Bak’ adlı şarkıları seslendiren Seda Sayan hayranlarından gelen “Daha çok müzik” isteğine kayıtsız kalmadı ve stüdyoya girdi. Bugüne dek birçok farklı ismin seslendirdiği Arabesk klasiği ‘Benim Seni Görmem Lazım’ı yeniden yorumladı. Seda Sayan’ın kendine özgü tarzıyla bambaşka bir havaya soktuğu şarkı kısa sürede sosyal medyada binlerce paylaşımda kullanıldı.

Herkesin ezbere eşlik ettiği, Arabesk ruhunu sonuna kadar hissettiren ‘Benim Seni Görmem Lazım’ Seda Sayan’ın güçlü yorumuyla dinleyenleri duygudan duyguya taşıyor. Anılarla dolu geçmişe götürürken hüznün tam ortasında bırakıveriyor. Prodüktörlüğünü Tolga Aykut’un yaptığı, sözü Burak Tunç’a, müziği Enver Yılmaz’a, düzenlemesi Alper Atakan’a ait olan ‘Benim Seni Görmem Lazım’ Seda Sayan’ın sesiyle farklı bir anlam kazanıyor.

Mahzen Media’dan çıkan şarkı 4K çözünürlüğündeki klibi ve Seda Sayan’ın görüntülerdeki güzelliğiyle de büyük övgü alıyor. “Üretime devam” diyen Seda Sayan bir sonraki şarkısı için çoktan stüdyoya girdi!

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ