Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SEÇİL TUNA ‘’RELAX’’DEDİ

15 Ağustos 2022 | 47 kez görüntülendi.
SEÇİL TUNA ‘’RELAX’’DEDİ

Seçil TUNA;yepyeni teklisi ‘’Relax’’ı VM Müzik  Yapım etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınladı.Şarkının söz ve müziği Seçil TUNA’ya aitken aranjesi ise bugüne kadar birçok hit şarkıya imza atan ünlü aranjör  Mert Ali İÇELLİ’ye ait.

Pop müzik olan şarkının içerisinde aynı zamanda rap yapan sanatçı,rap performansı ile de göz doldurdu.Daha  önceden de Rota şarkısı ile müziksever ve müzik otoritelerinden tam not alan sanatçı güzelliği ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Relax şarkısını mükemmel bir kliple taçlandıran sanatçı,klipte olan dans  performansı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Seçil TUNA;’’Bu şarkıya çok inanıyor ve güveniyorum.Herşeyi ile  bu şarkıyı mükemmel bir ekip ile çalışarak piyasaya sürdük.VM Müzik Yapım imtiyaz sahibi  Selçuk Sal KÜÇÜK ve eşi Jess ALBAYRAK gerçekten sanata ve sanatçıya değer veren insanlar onlarla çalışmak benim için gurur verici.’’sözleri  ile şirketine olan güvenini belirtti.Ayrıca VM Müzik  Yapım Türkiye Koordinatörü Mavi KÜÇÜKÜNAL:’’Seçil TUNA’ya çok inanıyor ve güveniyorum.O gerçekten hakettiği yerlerde değil ama şirket olarak kendisine çok inanıyor ve güveniyoruz.Bu şarkı ile Seçil’in çok başarılı olacağına eminiz.’’sözleri ile sanatçıya olan desteğini belirtti.

Sanatçılığının yanısıra  Seçil TUNA,sporcu kimliği ile de dikkat çekiyor.Profesyonel olarak üç yıl voleybol,iki yılda basketbol oynayan sanatçı halen spora olan tutkunluğunu her fırsatta dile getiriyor.

Sanatın farklı dallarında birçok profesyonel eğitim alan sanatçı özellikle  iki yıl boyunca aldığı Latin Dans  eğitimi ile klip ve sahne performanslarında göz dolduruyor.Sanatçı bir ailenin kızı olan Seçil TUNA,sanatçı olan annesini kendisine rol model alarak çok uzun süre şan dersleri ve piyano eğitimi aldı.Üniversite eğitimini Dumlupınar Ünv.Resim bölümünde tamamlayan sanatçı resim konusunda da  zaman zaman yeteneklerini sergilemektedir.

18 yaşında modellik yapan ve çocukluğundan beri modayı takip eden  Seçil TUNA,halen moda üzerine çizim ve tasarımlar yaparken bununla ilgili videoları kendi youtube kanalında yayınlayarak takipçileri ile paylaşmaktadır.

Seçil TUNA’nın Relax şarkısı kısa  zamanda sosyal medya gündemine oturdu.Sanatçının ilerleyen zamanlarda neler yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=QXLSvazsr3s

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ