Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Şebnem Bozoklu’dan “Bahar” dizisi açıklaması

07 Nisan 2024 | 19 kez görüntülendi.
Şebnem Bozoklu’dan “Bahar” dizisi açıklaması

Şebnem Bozoklu, fikir olarak geçen yaz başrol oynadığı “Hayatımın Neşe”si dizisine benzetilen Demet Evgar’ın “Bahar” dizisi hakkında ilk kez konuştu.

Şebnem Bozoklu, fikir olarak geçen yaz başrol oynadığı “Hayatımın Neşe”si dizisine benzetilen Demet Evgar’ın “Bahar” dizisi hakkında ilk kez konuştu.

 

Ülkemizin en iyi oyuncularından Şebnem Bozoklu dün vizyona giren Orchestra Content imzalı Mucize Aynalar filmiyle sinemalarda seyirci karşısına çıkıyor. Tolga Örnek’in Aziz Nesin’in hikâyelerinden yola çıkarak çektiği filmde Cengiz Bozkurt’un eşine hayat veren Bozoklu, seyirciyi gülme krizine sokuyor. Filmin vizyonu nedeniyle Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına konuşan Bozoklu, fikir olarak geçen yaz başrol oynadığı “Hayatımın Neşe’si” dizisine benzeyen Demet Evgar’ın Kore yapımı #DoktorCha dizisinden uyarlanan #Bahar dizisi hakkında ilk kez konuştu.

 

Dizide tıp fakültesini yarıda bırakıp evlenen, çocukları büyüdükten sonra da okuluna geri dönen Neşe’ye hayat veren Bozoklu şunları söyledi:

 

“Bahar dizisi şahane gidiyor… Demet benim çok beğendiğim bir oyuncu… Bahar’da da her zamanki gibi şahane oynuyor… Diziler birbirine temelde çok yakın ama bir tane çok önemli fark var. Bizim dizimizde aile bağları çok güçlü, karı koca arasında büyük bir sevgi ve iyi giden bir ilişki vardı. Bahar’da araları iyi değil. Gidip gelen bir ilişki var. Birkaç teknik fark var ama çok aynı tip iki iş… Çok başarılı gidiyorlar. Bütün kadro da çok iyi” dedi.

 

“Demet’i hayranlıkla izlerim”

 

Şebnem Bozoklu, meslektaşı #DemetEvgar’ı övdü ve “Demet’i her zamanki gibi çok beğeniyorum. Çok eskiden beri tanışıyoruz… 9 Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk okuduğum dönemden o tanırım Demet’İ… Hayranlıkla izlerim, çok da sevdiğim bir arkadaşım…” diye konuştu.

(Birsen Altuntaş)

 

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ