Çekiç Magazin

SON DAKİKA

SANAT PİYASASINDA YAŞANAN REKOR BÜYÜME, MİLLİYET SANAT’IN KAPAĞINA TAŞINDI!

03 Şubat 2023 | 20 kez görüntülendi.
SANAT PİYASASINDA YAŞANAN REKOR BÜYÜME, MİLLİYET SANAT’IN KAPAĞINA TAŞINDI!

Yarım asırdır Türkiye’nin ve dünyanın kültür sanat gündeminin nabzını tutan Milliyet Sanat, Şubat 2023 sayısının kapağını, sanat piyasasında geçen yıl yaşanan rekor büyümeye ayırıyor. Milliyet Sanat Şubat 2023 sayısında ayrıca sinemanın yeni yıldızı Cem Yiğit Üzümoğlu’nun ve “Kızlar ve Oğlanlar” oyununu tek kişilik dev performansıyla sahneye taşıyan Özlem Zeynep Dinsel’in röportajları; ’90’lı yıllara damgasını vuran Prestij Müzik’in hikâyesi ve “Prestij Meselesi” filmi; edebiyatçıların yarım kalmış, kısmen yanmış, kaybolmuş, unutulmuş yapıtlarına dair bir dosya; son dönemde çok ilgi gören biyografik filmlerdeki hukuki anlaşmazlıklara dair uzman görüşleri ve çok daha fazlası sanatseverleri bekliyor. Milliyet Sanat raflarda, dijital uygulamalarda ve Getir, Trendyol ve shopier.com ile Türkiye’nin tüm şehirlerinde okurlara ulaşıyor.

 

Milliyet Sanat’ın Şubat 2023 sayısında, pandemi sonrasında tüm zamanların en hareketli dönemini geçiren sanat dünyasının etkin isimleri 2022’yi nasıl geçirdiklerini, yeni trend’leri ve gelecek öngörülerini anlatıyor.

 

Ayın Söyleşisi’nde Asu Maro’nun konuğu, tiyatro, sinema ve dijital platformlarda hızlı bir yükseliş yaşayan Cem Yiğit Üzümoğlu oluyor. “Kalp”, “Evlat”, “Sırça” gibi oyunlarla tiyatro izleyicisinin gözdelerinden biri hâline gelen, iki filmiyle birden yarıştığı 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “LCV” ile En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü alan, dijital platform dizi macerasına ise “Rise of Empires: Ottoman”daki Fatih Sultan Mehmet rolüyle devam eden genç oyuncu, kendisine dair tüm soruları samimiyetle yanıtlıyor.

 

Özlem Zeynep Dinsel’in, tek kişilik dev performansıyla sahneye taşıdığı “Kızlar ve Oğlanlar” oyununu anlattığı Milliyet Sanat Şubat 2023 sayısı, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi “Prestij Meselesi” vesilesiyle de Prestij Müzik’in aşk, ihanet, intikam, kavga ve dostlukla örülü fırtınalı geçmişine bir bakış sunuyor. Araştırmacıların çok uzun zamandır peşinde olduğu bazı kayıp romanlara dair bir dosyanın yer aldığı sayıda, alanında uzman isimler ise son dönemde sıklıkla gündeme gelen ve gerçek hayat hikâyelerini konu alan biyografik dramların konu olduğu hukuki anlaşmazlıklarla ilgili görüşlerini paylaşıyorlar.

Milliyet Sanat’ın müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları sayfalarında daha birçok ilgi çekici röportaj, kültür sanat dünyasının nabzını tutan renkli haberler, köşe yazıları ve kapsamlı incelemeler sanatseverleri bekliyor.

Kitabevlerinde, marketlerde, Getir’de, Trendyol’da, shopier.com’da ve dijital uygulamalarda okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca, dergiyi 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ