Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Ramazan sofralarına limonata ferahlığı

11 Nisan 2023 | 12 kez görüntülendi.
Ramazan sofralarına limonata ferahlığı

Doğal kaynak suyu ve yüzde 100 pancar şekeriyle üretilen Türkiye’nin ilk vegan sertifikalı limonatası Pınar Limonata, ferahlatıcı etkisiyle Ramazan sofralarına farklı bir lezzet katıyor. Üstelik şeker tüketmek istemeyenler için şekersiz seçeneği de bulunuyor.

Ramazan boyunca sıvı ve enerji kaybını karşılamak için, öncelikle bol bol su tüketmemiz gerekse de iftar ve sahur soframızda farklı lezzetler ararız. Geleneksel tadın yeniden keşfi Pınar Limonata, yüzde 100 pancar şekeriyle tatlandırılan ve doğal kaynak suyuyla üretilen Ramazan sofralarının en doğal eşlikçisi. Türkiye’nin ilk Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından onaylı, vegan limonatası olma özelliğini taşıyan Pınar Limonata’nın şeker tüketmek istemeyenler için şekersiz seçeneği de mevcut.

“Yaşam Pınarım” mobil uygulamasıyla tek tıkla sipariş edilebilen Pınar Limonata, Ramazan ayında da kapıya kadar ulaştırılıyor.

https://app.adjust.com/4zvbx1z

https://www.pinarsu.com.tr

https://www.instagram.com/pinarsuofficial

https://twitter.com/pinarsuofficial

Pınar Su & İçecek Hakkında: 1984 yılında Yaşar Holding çatısı altında temelleri atılan %100 Türk sermayeli Pınar Su & İçecek, Pınar Şaşal markasıyla Türk tüketicisini ilk kez ambalajlı suyla tanıştırdı. Yıllar içerisinde attığı stratejik adımlarla farklı içecek kategorilerinde portföyüne yeni ürünler ekleyen marka, bu adımlarla pazardaki konumunu daha da güçlendirdi. NSF (Amerika menşeili Ulusal Sağlık Kuruluşu) tarafından onaylanan ilk Türk su markası olarak bugün 30’a yakın ülkeye ihracat yapan Pınar Su & İçecek, sürekli geliştirilen teknolojik altyapısıyla mevcut ve yeni içecek kategorilerinde yakaladığı tüketici memnuniyetini en üst seviyeye taşımak amacıyla sektöre yön veren, sürdürülebilirlik odağındaki yenilikçi çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Sürdürülebilirlik yaklaşımı kapsamında “Enerji ve İklim Değişikliği”, “Su Kullanımı ve Atık Su Yönetimi”, “Atık Yönetimi”, “Sağlık ve Güvenlik” ve “Toplumsal Katkı” olmak üzere kendisine beş öncelikli alan belirleyen Pınar Su ve İçecek, “Sıfır Atık Belgesi”ne sahiptir.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ