Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Podyumlarda Fırtınalar Estiren Berk DUMAN, Oyunculukta da İddialı Geliyor

16 Mart 2024 | 54 kez görüntülendi.
Podyumlarda Fırtınalar Estiren Berk DUMAN, Oyunculukta da İddialı Geliyor

Bugüne kadar fotomodellik ve podyum mankenliği yaparak birçok başarılı projede yer alan ve yakaladığı yükselişi aldığı oyunculuk eğitimleriyle devam ettiren Berk Duman şimdilerde adından sıkça söz ettiriyor.


Basın Danışmanlığını röportaj yazar Alper Ergez’in üstlendiği oyuncu, modellik hayatına uzun zamandır devam etmektedir.

Berk Duman, 5 ağustos 2001 tarihinde izmirde doğdu ortaokul ve lise yıllarını çeşitli spor dallarıyla ilgilenerek geçireren oyuncu  profesyonel olarak  basketbol, yüzme masa tenisi , voleybol, fitness gibi spor dallarıyla ilgilenmektedir.

Modellik eğitiminin dışında binicilik, Etkili Konuşma, Şan eğitimleride alan yakışıklı oyuncu müzik sevgisinden dolayı enstrüman eğitimleride alarak elektro gitar ve bateride profesyonel seviyeye ulaştı Küçük çaplı konserlere ve sahnelere de çıkan genç oyuncu   2023 yılında GRAND MODEL OF TURKİYE yarışmasında 4. olup GRAND CATWALK ünvanını kazandı

Berk Duman: Oyunculuk Kendimi Geliştirdikçe Daha da iddialı olduğum bir alan

Şimdilerde yeni kariyerine Baskent iletişim bilimleri akademisinden ve BKM den oyunculuk eğitimleri alarak devam eden yakışıklı oyuncu sektörde oyunculuk alanında kendini hızlıca geliştirmeye yöneldi.

Şimdiden çok sayıda dizi teklifi aldığını belirten oyuncu  içlerinden en uygun olanını seçip değerlendireceğini söyledi.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ