Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Pamir Mustafa Demiröz ile Ezgi Eker’in Mutlu Günleri.!

30 Mart 2024 | 55 kez görüntülendi.
Pamir Mustafa Demiröz ile Ezgi Eker’in Mutlu Günleri.!

İş dünyasının saygın isimlerinden Pamir Mustafa Demiröz ile iç mimarlık alanında yaratıcılığıyla tanınan Ezgi Eker, hayatlarını birleştirdi. İki farklı dünyanın temsilcileri olan bu başarılı çift, dostları ve ailelerinin şahitliğinde düzenlene sade bir düğünle dünya evine girdi.

Pamir Mustafa Demiröz ve Ezgi Eker, İstanbul’un ihtişamlı mekanlarından birinde gerçekleşen düğün töreniyle evlilik yolunda ilk adımlarını attı.

Pamir ve Ezgi Demiröz çifti, “Birlikte olduğumuz her an, birbirimize duyduğumuz sevgi ve saygıyla daha da anlam kazanıyor. Bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve ailemize teşekkür ederiz.” dedi.

Mutluluğa Açılan Kapı

Çiftin mutluluğu ve birlikteliği, dostları ve aileleri tarafından coşkuyla kutlandı.

Düğün töreninde, her detayın özenle düşünüldüğü ve Ezgi Eker’in profesyonelliğini yansıtan zarif tasarım anlayışı gözlerden kaçmadı. Pamir Mustafa Demiröz ise, “Hayatımın en önemli anını, en değerli insanlarla paylaşmanın mutluluğu içindeyim. Ezgi ile birlikte kuracağımız yuvamızda, sevgi ve anlayışla dolu bir hayat bizi bekliyor,” şeklinde duygularını ifade etti.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ