Çekiç Magazin

SON DAKİKA

ÖZDİLEK’İN İKİ OTELİ WYNDHAM GRAND İZMİR ÖZDİLEK VE WYNDHAM GRAND İSTANBUL LEVENT 6. KEZ “BEST OF WYNDHAM GRAND” ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

28 Nisan 2023 | 23 kez görüntülendi.
ÖZDİLEK’İN İKİ OTELİ  WYNDHAM GRAND İZMİR ÖZDİLEK VE WYNDHAM GRAND İSTANBUL LEVENT 6. KEZ “BEST OF WYNDHAM GRAND” ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Dünya çapında faaliyet gösteren Wyndham Grand otelleri arasında yapılan ” Best Of Wyndham Grand” ödülleri yerli ve yabancı misafirlerin üstün kalite, başarılı performans ve yüksek misafir memnuniyeti gibi kriterleri değerlendirmesiyle sahiplerini buldu.

Wyndham Grand çatısı altında bulunan otellerin değerlendirilmesi sonucunda, Özdilek’in iki oteli Wyndham Grand İstanbul Levent ve Wyndham Grand İzmir Özdilek, 6. kez “Best of Wyndham Grand” ödülüne layık görüldü.

İzmir’in muhteşem deniz manzarasına sahip konumuyla 5 yıldızlı lüks bir şehir oteli olarak hizmet veren Wyndham Grand İzmir Özdilek ve İstanbul’un muhteşem manzarasına 360 derece hakim olan Wyndham Grand İstanbul Levent, bu prestijli listede daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de misafirlerinin oylamasıyla yer almanın mutluluğunu yaşıyor.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ