Çekiç Magazin

SON DAKİKA

ÖZCAN DENİZ 25 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE YAKALANDI.

28 Aralık 2021 | 70 kez görüntülendi.
ÖZCAN DENİZ 25 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE YAKALANDI.

Flash Tv’ de yayınlanan “Seyhan SOYLU ile AL SANA HABER”, Türk televizyonlarının en olaylı sansasyonel programı yine bir olaya imza attı. Bugün “AL SANA HABER” de Nurcan Sabur, Bahar Candan ve Nihat Doğan programın konuk yorumcularıydı.

Bugün programın gündemindeki bomba ve özel haber, başarılı televizyoncu Seyhan Soylu’ nun bizzat kendisinin yakaladığı haber medya dünyasında bomba etkisi yapacak.

ÖZCAN DENİZ AŞKI KULEDE BULDU.

50 Yaşındaki Özcan Deniz çocuklarının velayetini kaybettiği gün, teselliyi kendisinden 25 yaş küçük sevgilisinde buldu. Geçtiğimiz akşam Arnavutköy durusu semtindeki orman içindeki bir otelin özel kişilere tahsis edilen Kule bölümündeki restoranına sevgilisiyle el ele gelen Deniz’ in tanınmamak için şapka taktığı görüldü.

Özcan Deniz ve sevgilisi “Al Sana Haber” kameralarına yakalandığından habersiz, romantik bir akşam yemeği yediler.

ÖZCAN DENİZ VELAYETİ KAYBEDİNCE TESELLİYİ SEVGİLİSİNDE BULDU.

Özcan Deniz geçtiğimiz yıl eşi Feyzan Aktan’ dan boşanmıştı. Aktan, Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürerken, Deniz ise eski eşinin 3 yaşındaki oğulları Kuzey’le görüşmesini engellediğini iddia ederek velayet davası açmış, mahkeme Kuzey’in velayetinin annede kalmasına karar vermişti.

İLK KEZ “AL SANA HABER” ÖZCAN DENİZ’İ YENİ SEVGİLİSİYLE YAKALADI.

Seyhan Soylu; “Akşam evde otururken bana bir telefon geldi, Özcan Deniz Arnavutköy Durusu bölgesinde gözlerden uzak orman içindeki bir Otelin ünlü ve iş dünyasının tanınmış şahsiyetlerine tahsis edilen otelin Kule bölümündeki restaurantta yeni sevgilisi ile olduğu haberini alınca yataktan fırladım, hemen giyinip otele giriş yaptım.  Özcan Deniz’in korumaları kule bölümünde neredeyse etten duvar oluşturmuşlardı. Yerin sahibi beni görünce lütfen Seyhan hanım çekim yapmayın, Özcan beye özel tahsis ettik ve söz verdik, sizden ricamız lütfen cep telefonunuzu bırakın dediler ve aldılar. Fakat ilave gerekli çekimi yapabilecek cihaz ile onlar bana bu uyarıyı yapana kadar ben zaten yapacağımı yapmıştım. O sırada Özcan ile göz göze geldik ve öpüştük. Biz öpüşünce mekanın sahipleri rahatladı. Fakat gazeteci kimliğim ağır bastığından yılın bombalarından biri olacak bir görüntüyü çekmemek ve bunu izleyicilerimize aktarmak, medya mensubu arkadaşlarımla bu gurur duyulacak haber atlatmayı, görüntüleri paylaşmak için sabırsızlandım. Aynı gece aynı mekanda eski bir Bakan’ın sevgilisi de objektifime yakalandı ama etik kurallar gereği pek kamuyu ilgilendirmeyeceği için görüntüleri şimdilik yayınlamıyorum ‘’ dedi.  dedi.

  • ÖZCAN DENİZ 25 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE YAKALANDI.

Nurcan Sabur “Otelden mi çıktılar peki yoksa yemek mi yiyorlardı?” diye lafa girdi. Soylu; “Yemek yiyorlardı. Şarkılar söylediler. Daha da otururlardı fakat Özcan beni görünce erken kalktılar. Özcan bilir beni çünkü gazetecilikte babamı tanımam.” şeklinde cevap verdi ve medyada ilk kez o görüntüleri yayınladı.

Nihat Doğan ise “Kız kimdir? Tanıyor muyuz? Yoksa gizemli bir sevgili midir?” diye sordu. Soylu; “Tanınmış biri değil. Ama bana göre ciddi bir ilişkileri var. Birbirlerine o kadar güzel bakışları vardı ki bu ciddi bir ilişkiye döner. O gün de mahkemesi vardı. Biraz morali bozuktu. Ama mahkemenin kararı bence çok doğruydu. Velayet her zaman annede olmalı.” diye cevap verdi.

  • ÖZCAN DENİZ YENİ AŞKIYLA YAKALANDI.

Bu arada Bahar Candan; “Özcan Deniz kız arkadaşlarını isimsiz seçiyor. Geçmiş ilişkilerinden de bunu anlıyoruz. Özcan, tanınmayan, güçsüz, yönetebileceği ve onunla ünlenebilecek kişilerden seçiyor. Özcan ile birlikte bu kızlar bir popülerlik yakalayıp, ayrıldığında da kızlar grandpashabet nedir bitsin istiyorlar. Böyle bir tarzı olduğu için de tanımıyoruz kızları.” diyerek Nihat Doğan’ a cevap verdi.

 

HABERİN VİDEO LİNKİ

https://youtu.be/gyq0f-paK8o

https://youtu.be/gyq0f-paK8o

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ