Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Nusret İsrail’de restoran açıyor

30 Ocak 2023 | 31 kez görüntülendi.
Nusret İsrail’de restoran açıyor

Ünlü kasap Nusret İsrail’de restoran açıyor. Restoranın açılışına Messi geliyor…
Salt Bae lakaplı ünlü kasap Nusret Gökçe İsrail’in başkenti Tel Aviv’de yeni bir restoran açıyor. İsrail’e giden Gökçe, Tel Aviv’in en güzel yerinde restoranını açacak. İsrail’deki restoran açılışına Messi ile çok sayıda dünyaca ünlü yıldızlar gelecek.

Tel Aviv merkezine yakın bir yerde, Toha adlı yeni bir alış veriş merkezine Nusret’in açacağı restoranın açılışına, çok sayıda ünlü getirilecek.
OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre, yeni yer için İsrail’e giden ünlü restoranlar zincirinin sahibi Nusret Tel Aviv’deki yerin açılışına Messi ve dünyaca ünlü birçok ismi açılışa davet edecek. Dünya Kupası Fransa-Arjantin finalindeki görüntüleri nedeniyle bir çok spor müsabakalarına girişi yasaklanan Nusret’in açılışa özellikle spor dünyasının yıldızlarını davet etmesi dikkat çekti.

Nusret, et pişirme ve tuzlama şekli nedeniyle Salt Bae adıyla anılmaya başladı ve bir internet fenomeni hâline geldi. Nusr-Et isimli restoran zincirinin sahibi olan Gökçe’nin, dünyanın birçok noktasında şubesi bulunmaktadır.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ