Çekiç Magazin

SON DAKİKA

NİNA’ DANS GÖSTERİSİ TEKRAR İSTANBUL’DA!BROADWAY CABARET   DEV PRODÜKSİYON, GÖZ ALICI KOSTÜMLER, NEFES KESİCİ ŞOVLAR…

24 Nisan 2024 | 15 kez görüntülendi.
NİNA’ DANS GÖSTERİSİ TEKRAR İSTANBUL’DA!BROADWAY CABARET     DEV PRODÜKSİYON, GÖZ ALICI KOSTÜMLER, NEFES KESİCİ ŞOVLAR…

 ‘NİNA’ Dans Gösterisi, her ne pahasına olursa olsun sorunlarını kendi başına çözmeyi tercih eden sıradan bir kızın etkileyici hikâyesini anlatıyor. Sanatseverleri – “Caz Çağı”- olarak bilinen görkemli döneme götürecek olan bu dans gösterisi; aşk, kıskançlık, suç ve pişmanlık gibi tüm duyguları sahnede seyircilere aktarıyor.

Bu muhteşem gösteri; koreografileri, müzikleri, kostümleri ve dekorlarıyla dev bir prodüksiyonla seyircileri büyülüyor.

PRJCT360’ın hazırladığı ve My Ticket’ın organize ettiği ‘NİNA’ Dans Gösterisi, Bulgar ve Rus Sanatçıların sahne aldığı klasik ve caz teknikleri, jazz funk, çağdaş koreografi, hiphop ve modern koreografi, kompozisyonlar içermektedir. İzleyiciye beklenmedik olay örgüsü, dedektif soruşturmaları, aşk hikâyeleri ve Hollywood yaşamının göz kamaştırıcı resimleriyle Broadway Cabareti’nin ihtişamlı dünyasını anlatmaktadır.

Türkiye’ye ikinci kez gelecek olan ‘NİNA’ İstanbul’un iki farklı sahnesinde gerçekleşecek.

İstanbul’un gözde kültür sanat mekânlarından olan TİM Show Center ve MOİ Sahne, 25-26 Nisan tarihlerinde büyüleyici bir dans gösterisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Olağanüstü müzikleri,

göz alıcı dansları ve çarpıcı kostümleriyle büyüleyici bir prodüksiyona imza atan ‘NİNA’ Dans Gösterisi, seyircilerini Broadway kabarelerinin büyülü dünyasına davet ediyor.

Betina Dimitrova (NİNA), Vasil Zolumov ve Teya Radeva gibi usta dansçıların sahne aldığı büyük bir ekip tarafından sahnelenen ‘Nina’, izleyenlere unutulmaz bir görsel şölen vadediyor.

25 Nisan Perşembe günü TİM Show Center’da ve 26 Nisan Cuma günü MOİ Sahne’de sahnelenecek olan gösteri büyük ilgi üzerine Türkiye’ye bir yıl aradan sonra tekrar geliyor.

Biletler Myticket.com.tr’de satışa sunulacak. Sanatseverler, bu benzersiz gösteriyi kaçırmamak için biletlerini şimdiden edinebilirler.

Gösteri Programı:

 

  • 25 Nisan Perşembe: TİM Show Center, İstanbul
  • 26 Nisan Cuma: MOİ Sahne, İstanbul
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ