Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Nilgün Belgün Dizi Yapımcılarına Seslendi: Komedi Değil, Dram Oynamak İstiyorum!

11 Mart 2024 | 12 kez görüntülendi.
Nilgün Belgün Dizi Yapımcılarına Seslendi: Komedi Değil, Dram Oynamak İstiyorum!

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Nilgün Belgün, Müzikonair Magazin programında dizi setlerine dönüp dönmeyeceği hakkında konuştu.

Şu sıralar “Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi” isimli tek perdelik gösterisiyle Türkiye’nin dört bir yanından sevenleriyle buluşan ünlü oyuncu Nilgün Belgün, Müzikonair Instagram canlı yayınına konuk oldu.

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Nilgün Belgün, dizi setlerine dönüp dönmeyeceği hakkında konuştu. Belgün, ”Komedyen tarafım ağır bastığı için komedi dizilerinden teklif geliyor. Ben dram oynamak istiyorum” dedi.

Dram Oynamak İstiyorum!

Çiçek Taksi, Yabancı Damat ve Akasya Durağı gibi uzun soluklu dizilerde pek çok dizide rol alan Nilgün Belgün, gelen dizi teklifleri ile ilgili konuştu.

20 yıl dizilerde oyunculuk yaptığını söyleyen Nilgün Belgün, şunları söyledi;

”Televizyonda daha büyük kitlelere ulaşıyorsunuz. Öyle bir teklif gelir ki kabul ederim. Komedyen tarafım ağır bastığı için bana hep komedi rolleri geliyor. Ben komedi oynamak istemiyorum, drama oynamak istiyorum. Orada çatışıyoruz galiba yapımcılarla. Ben de oturuyorum.  Bir dönem dizilere ara vermiştim. İnci Taneleri’ni takip ediyorum. Bir de Demet Evgar’ı çok beğeniyorum. Onun dizisini takip ediyorum”

Tek Vazgeçilmezim Tiyatro

Özcan Beylan ve Sevtap Gül’ün sunumunu üstlendiği programda sanat hayatından ve projelerinden söz eden Nilgün Belgün, tiyatro aşkını da şöyle özetledi;

”Hep çalışarak kendimi buraya kadar getirdim. Ahbaplık ve dostluk ilişkilerimden de faydalanmadım. Benim tek vazgeçilmezim tiyatrodur. Tiyatro ile mutluyum. ”

Müzikonair Magazin Yayın Linki: https://www.instagram.com/reel/C4V6XEfNBR2/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ