Çekiç Magazin

SON DAKİKA

MAJİ ART GALLERY ART PROJECT İLE BODRUMDA!,,

14 Haziran 2023 | 30 kez görüntülendi.
MAJİ ART GALLERY ART PROJECT İLE BODRUMDA!,,

   MAJİ Art Gallery, 2023 Yaz Dönemi’nde Titanic Luxury Collection Bodrum Hotel’de, ART PROJECT’in ikinci ayağı olan Bodrum Edisyonu’nun ilk sergisini, karma çalışmalarla 3 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında sanatseverlerle buluşturuyor.

MAJİ Art Gallery yapılmamışı yapmanın, denenmemişi denemenin gururu ile ‘‘Sınırsız Çağdaş Sanat’’ konseptini, bu yaz Titanic Luxury Collection Bodrum Hotel ile gerçekleştiriyor. Titanic Luxury Collection Bodrum Hotel’de hazırlanan Art Project I Bodrum sergisinde çağdaş sanatın 14 değerli sanatçısı toplamda 23 eseriyle yer alacak. Adviye Bal, Ehsan Bayat, Emel Toktaş, Filiz Esgin, Han Keser, Hüseyin Kuşataner, Nilay Yıldız, Rana Altan, Sare Aldemir, Sepideh Bagheri, Sezin Terzi, Şebnem Yalçın, Ümmühan Yılmaz, Yüksel Başaran Yıldız ilk defa sergileyecekleri eserleri ile sanatseverlerle buluşacak.  Özenli ve titiz bir çalışma ile MAJİ Art Gallery sanat kurulu tarafından seçilen eserler, her ay farklı konseptte ve kürasyonda sergilenecek.

MAJİ Art Gallery, her zaman gösterdiği özenli ve detaylı planlama, profesyonel kurumsal kimlik, oryantasyon, PR gücü, koleksiyoner çevresi, teknolojik alt yapısı, aktif sosyal medya kullanımı, özgün ve farklı duruşu ile Titanic Luxury Collection Bodrum Hotel’de güçlü bir sanat farkındalığını yaz boyunca farklı projeler ile gerçekleştirmeye devam edecek.

Amacımız; multidisipliner sanatçılarımızı yaz döneminde sanatseverlerle buluşturmak, Bodrum’da sanata değer katmaya devam etmek ve karma çalışmalarla gerek hotel misafirlerine, gerekse Bodrum ve Bodrum dışından ağırlayacağımız sanatseverleri kapsamlı ve özgün bir sanat yolculuğuna çıkartmak olacak.

Her zaman sanat ve sanatçı için en iyiyi hedefleyen ve sanat adına yapılmamışı yapan Maji Art Gallery, 2023 Yaz Dönemi’nde de Bodrum’un en kreatif ve en saygın projelerini yine Bodrum’un en iyi oteli olan Titanic Luxury Collection Bodrum Hotel kalitesi ve ayrıcalığı ile sizlerle buluşturacak.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ