Çekiç Magazin

SON DAKİKA

LEVENT YÜKSEL, 8 EYLÜL’DE İSTANBULLULARI ŞARKILARIYLA MEST EDECEK!

10 Ağustos 2022 | 69 kez görüntülendi.
LEVENT YÜKSEL,  8 EYLÜL’DE  İSTANBULLULARI ŞARKILARIYLA MEST EDECEK!

Türkçe pop müziğin en güçlü yorumcularından Levent Yüksel, geçmişten günümüze klasikleşmiş şarkılarıyla 8 Eylül Perşembe akşamı KüçükÇiftlik Bahçe sahnesine konuk olacak! Yerli müziğin en güçlü seslerini, şehrin güzel insanlarıyla buluşturan KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri kapsamında sahneye çıkacak olan Levent Yüksel yıldızların altında, bahçenin püfür püfür ve samimi ortamında İstanbulluları şarkıları ve benzersiz sesiyle mest edecek. URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix’te!

 

Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın hayata geçirdiği KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserleri, 2019’dan bu yana yerli ve bağımsız müzik sahnesinin en iyi isimlerine yer veriyor. Yemyeşil huzurlu bahçe ortamıyla şehrin merkezinde ama karmaşasından uzak bir kaçış noktası sunan KüçükÇiftlik Bahçe’de İstanbullular çimlerin üstünde iyi müziğin, lezzetli yiyecek ve içeceklerin, açıkhavanın tadını çıkarıyorlar.

 

Pop müziğin efsane seslerinden Levent Yüksel, KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar kapsamında 8 Eylül Perşembe akşamı vereceği konserde müzikseverlerin dinlemeyi de söylemeyi de çok sevdiği şarkıları seslendirirken KüçükÇiftlik Bahçe’de nostalji ve aşk rüzgârları esecek. Başarılı müzisyen Bu Gece Son, Ya Sonra, Ayrılmam, Kadınım, Medcezir, Tuana, Karaağaç, Bi’ Daha, Zalim gibi klasiklerin yanı sıra büyük beğeni toplayan arabesk albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’dan seçtiği şarkıları da hayranlarıyla bir ağızdan söyleyecek.

1993 yılında çıkardığı ilk albümü Med Cezir’le Türkçe pop tarihinde sarsılmaz bir yer edinen Levent Yüksel, 1997 yılında çıkardığı Bi’ Daha teklisiyle o yılın en çok satan şarkıcısı oldu. 2004 yılında çıkardığı Uslanmadım albümüyle gönüllerde bir kez daha taht kuran başarılı sanatçı, kadın sanatçıların seslendirdiği eski şarkıları yorumladığı Kadın Şarkıları albümünü 2006’da, çocukluğundan bu yana dinlediği arabesk şarkıları aslına sadık kalarak yorumladığı albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’ı ise 2017’de yayımladı. Toplam 9 stüdyo albümüyle müzik dünyasına damgasını vuran Levent Yüksel, yıllar içinde çizgisini hiç bozmadan sevenleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te!

 

Bilgi için:             instagram.com/kucukciftlikpark

kucukciftlikpark.com

twitter.com/KucukCiftlik

 

 

KüçükÇiftlik Park HAKKINDA:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

 

URU HAKKINDA:

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ