Çekiç Magazin

SON DAKİKA

LA LORRAINE, TÜRKİYE’DEKİ VARLIĞINI GÜÇLENDİREREK YOLUNA DEVAM EDECEK

07 Temmuz 2022 | 98 kez görüntülendi.
LA LORRAINE, TÜRKİYE’DEKİ VARLIĞINI GÜÇLENDİREREK YOLUNA DEVAM EDECEK

Unlu mamul sektöründe 80 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren
Belçika menşeili La Lorraine’in Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Lisani Atasayan, Antalya’da iş ortaklarıyla gerçekleştirdikleri toplantıda
büyüme ve Türkiye genelinde konumlarını güçlendirme mesajı verdi.
Atasayan, “Türkiye’de olmaktan ve leziz ürünlerimizi seçkin Türk tüketicisine sunmaktan mutluyuz” dedi.

Unlu mamul, pasta ve fırıncılık sektörünün lider markası La Lorraine, Türkiye genelinde faaliyet gösteren distribütörleri ve çalışanları ile Antalya’da “Biz 1 olunca” mottosuyla düzenlenen toplantıda buluştu. 2022 hedef ve stratejilerinin paylaşıldığı buluşmaya, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 210 kişi katıldı.

La Lorraine Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Lisani Atasayan, yaptığı açılış konuşmasında, pandemi nedeniyle zorlu geçen iki yılın ardından La Lorraine’in yeniden yükselişe geçtiğini belirterek, “Türkiye, La Lorraine’in büyümeye odaklandığı kilit pazarlardan biri. Buradaki operasyonlarımızı değerli bayilerimizin de üstün katkısıyla başarıyla devam ettiriyoruz. Türkiye’de olmaktan ve leziz ürünlerimizi seçkin Türk tüketicisine sunmaktan mutluyuz. Sektörde ülkemizin en çok tercih edilen markası olmayı başardık. Gelecekte hep birlikte daha da iyisini başaracağımızdan eminim” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Atasayan, “Birlikte olunca, el ele verince üstesinden gelemeyeceğimiz zorluk yok! Aramıza katılan güçlü distribütörümüzle zenginleşen yeni yapımızla birlikte çok daha güçlü bir şekilde tüketicilerimize ulaşıyoruz” diye konuştu.

Bayi toplantısında Fütürist Ufuk Tarhan da restoran işletmeciliği ve gastronominin geleceği üzerine etkileyici bir sunum yaparak, dijital dönüşümle birlikte değişen iş yapış şekilleri ve tüketici davranışları konusunda öngörülerini paylaştı.

La Lorraine bayileri, Gala Gecesi’nde ünlü sanatçı Demet Akalın’ın birbirinden güzel şarkılarıyla keyifli dakikalar geçirdi.

 

La Lorraine Hakkında:

Hotel, Restoran, Cafe noktalarının yanı sıra perakende zincir market gibi birçok farklı profildeki 7.500’den fazla satış noktasında tüketicilerine ulaşan La Lorraine, 2014 yılında Türkiye pazarına giriş yapmış ve stratejik bir pazar olarak Türkiye’ye verdiği önem neticesinde 13. üretim tesisini Türkiye’de Manisa’da hayata geçirmiştir.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ