Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Kristal Türkiye ‘’Büyük Kulüp Ödülleri’’

09 Mayıs 2024 | 44 kez görüntülendi.
Kristal Türkiye ‘’Büyük Kulüp Ödülleri’’

Kristal Türkiye Gayrimenkul Franchise bu yıl endüstride 15. Yaşını kutluyor.

Kristal Türkiye 15. Yıla özel 15 büyük organizasyon ile 2024 yılında karlılıkla büyümeye devam ediyor.

Kristal Türkiye’nin bu yıl 5. sinin düzenleneceği ‘’Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesi’’ 17 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Türkiye’den İstanbul, Bursa, Yalova, İzmir, Aydın, Muğla, Afyon, Denizli, Düzce, Rize, Erzurum olmak üzere Kıbrıs ve Dubai şubelerininde bulunduğu 300 Kristal Türkiye Profesyoneli ile buluşmaya hazırlanıyor.

Şampiyonlar Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödüllerini KR Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah ÖZDEMİR elinden alacaklar.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesinde profesyoneller farklı kategoride başarı ödüllerini de almaya hazırlanıyor.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül sahnesi 2023 yılı Toplam Ciro Ödülleri, Milyonerler Kulübü, Zümrüt Kulübü, Yakut Kulübü, Safir Kulübü, Elmas Kulübü, Yılın İş İnsanı ve En İyi Yönetilen Şirket Ödüllerinin yanı sıra ayrıca Kategori Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Ödül alacak profesyoneller Kristal Türkiye Franchise sahibi Broker’ları, Kristal Türkiye Franchise Yöneticileri, İşletme Koçları, Recruiter’leri, Gayrimenkul Danışmanları.

Kristal Türkiye kategori ödüllerinde Arsa, Konut, Lüx Konut, Ticari, Projeden Satış veTek Kalemde En Yüksek Hizmet Bedeli ödülünün sahibi olacaklar.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesine KRAL FM Afrikalı Ali, Mezdeke Dans Show, Dora & Ahmet ALTINBAŞAK, Ferman TOPRAK ve LARA gecede sahne alacak sanatçılar.

Gecenin yıldızlar geçidi olmasında, organizatör ve Mest Medya sahibi  Burhan ZORLU birbirinden kıymetli sanatçıların katılımını sağlıyor.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesinin dijital, yazılı ve görsel basın iletişimini Çekiç Medya ve sahibi Levent ÇEKİÇ sağlıyor.

Kristal Türkiye Büyük Kulüp Ödül Gecesi İstanbul’un İlk ve Tek Lüx Event Gemisi olan SUDATUR Event Gemide gerçekleşecek.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ