Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Kredi yok! Kefil yok! Faiz yok! BAŞKENT İNŞAAT’TAN BÜYÜK KAMPANYA…

08 Ağustos 2023 | 10.682 kez görüntülendi.
Kredi yok! Kefil yok! Faiz yok! BAŞKENT İNŞAAT’TAN BÜYÜK KAMPANYA…

2023 Ocak Ayında temeli atılan ‘Silivri Aslınaz Konakları’ satışa çıktı. Toplamda 430 daireden oluşan büyük projeden ev sahibi olmak isteyenlere ise büyük bir müjde var. Detaylar haberimizde…

Başkent İnşaat’ın Ocak Ayında çok sayıda ünlünün katıldığı Silivri’deki projesi Aslınaz Konaklarında inşa süreci hızlı bir şekilde devam ediyor.  36 Dönüm arazi üzerine kurulu ve 11 bloktan oluşan dev projede daire satışları başladı.

İnşaat faaliyetlerinin aralıksız devam ettiği projede, satışa çıkan daire ve dükkânlar için yine çok konuşulacak bir adım atıldı. Başkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Vergili, “Bugün burada satışa çıkan Aslınaz Konakları projemizde ev hayali kuran birçok müşterimizi hayallerine kavuşturacağız. Ekonomik ve alım gücünün zayıfladığı bu süreçte istiyoruz ki herkes ev sahibi olabilsin. Bu sebeple lansmana özel bir kampanya başlatıyoruz” dedi.

“Kredisiz, kefilsiz ve faizsiz ev sahibi yapıyoruz”

Silivri Aslınaz Konaklarına özel uygulanan kampanya hakkında bilgilendirmede bulunan Vergili, “Ülke olarak ekonomik ve zor süreçlerden geçiyoruz. Bu tabloda sıkıntı yaşamayan hiç bir sektör yoktur. Özellikle inşaat sektörü olarak bizlerde ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Allah’a şükürler olsun yolumuza sağlam adımlarla yürüyor ve planladığımız çerçevede tüm yatırımlarımızı devam ettiriyoruz. Aslınaz Konaklarımıza gelecek olursak eğer, bugün burada özel bir kampanyamızın da startını verdiğimizi olduğunu vurgulamak isterim. Lansmana özel sınırılı sayıda müşterilerimize banka kredisi kullandırmadan, kefilsiz ve faizsiz daire satışı yapacağız.

1 MİLYON PEŞİN, 60 AY VADE
“Son başvuru 12 Ağustos”


Kampanyamızın detaylarını vermek gerekirse eğer; müşterimiz beğendiği daireyi 1 Milyon TL peşinat vererek alabilecek. Sonrasında kalan bakiyeyi 60 AY sabit 10 Bin TL taksitle ödemeye devam edecek. Buradaki maksadımız müşterimizin 60 Ay içerisinde hem evine kavuşması, hem de bugünün güncel fiyatları üzerinden hesaplı bir yatırımın sahibi olmasıdır. Yalnız belirlediğimiz bu taksit süresinin son 12 Ayında hesabın tamamen kapanmasını arzu ediyoruz. Şirket olarak bizlerde bu süre zarfı içerisinde kesinlikle ne bir faiz, ne bir kredi, nede kefil talep etmeyeceğiz.

Malum bankaların bu süreçte kredi konusunda ciddi kotaları var. Buda birçok sektörde önemli sorunları beraberinde getiriyor. İstiyoruz ki bir ayrıcalığımız olsun ve ev alabilmek zorlaşmasın. Hem de sektörümüze bir hareket gelsin. Dolayısıyla müşterilerimize çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlayacağız. Günümüz şartlarında belki de ciddi riskleri de beraberinde alıyoruz ama ben herkes ev sahibi olabilmeli diye düşünüyorum. İnşallah bu kampanyamız sektördeki diğer arkadaşlarımıza da örnek teşkil eder ve rekabet ortamımız vatandaşın hayrına sonuçlanır. Aslınaz Konaklarımızdaki kampanyamızın detaylı bilgilerini Silivri’deki satış ofisimizden ya da 444 83 55 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizden alabilirler. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

PROJE DETAYLARI

AslıNaz Konakları Projesi, 36.000 M2 alan üzerinde 11 bloktan oluşmaktadır. Yeşil alanlar dâhil 23.500 M2 yeşil alan ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Çocuk oyun alanları, basket sahası ve tenis kortu bulunmaktadır. Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, tam donanımlı fitness salonu, sauna, hamam, buhar odaları ve tuz terapi odaları, 7/24 kayıt tutabilen gece görüşlü kameralar, sürekli gezen güvenlik görevlileri, akıllı ev sistemi ile evinizdeki cihazları uzaktan kontrol etmek mümkün…

www.baskentinsaat.net

444 83 55

 

 

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ