Çekiç Magazin

SON DAKİKA

KLASS ÖDÜLLERİ, GÖRKEMLİ BİR GECEYLE SAHİPLERİNİ BULDU

30 Mayıs 2022 | 36 kez görüntülendi.
KLASS ÖDÜLLERİ,  GÖRKEMLİ BİR GECEYLE SAHİPLERİNİ BULDU

Bu yıl 18. Yılını kutlayan iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının nabzını tutan Klass Magazin, 18. Yılını Klass Ödülleri Gala Seremonisi ile taçlandırdı. 50 farklı kategoride sektörlerinin en başarılı isimlerinin ödüllendirildiği gece 16 Mayıs’ta, Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşirken gecenin sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy yaptı. Sıra dışı şovların gerçekleştiği ve ödüllerin sahiplerine kavuştuğu törenin ardından konuklar, ‘After Party’ de DJ Doğuş Çabakçor’un performansıyla da eğlenceyi zirvede yaşadı.

Türkiye’nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerinin yanı sıra sosyal yaşam dünyasının saygıdeğer isimlerinin de yer aldığı Klass Ödülleri Gala Seremonisi, 16 Mayıs 2022 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti. Ana sponsorluğunu 2410 Construction’ın üstlendiği gecede iş, sanat, sağlık, güzellik, mücevher, mobilya ve turizm gibi önemli sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimleri 50 farklı kategoride ödüllerine kavuştu. Voila Health Tourism ve Unknown Brand’ın da sponsorluklarıyla katkı sağladığı Klass Ödülleri Gecesi’nin sunuculuğu daha önce birçok önemli etkinliğin sunuculuğunu başarıyla yapan ve alanının en iyi isimlerinden birisi olan Burcu Esmersoy üstlenirken, Esmersoy geceden elde ettiği geliri hayır kurumlarına bağışladı. Türkiye’nin en sıra dışı şovlarına ev sahipliği yapacak tören, muhteşem bir ambiyansta Broadway teması ile gerçekleşti. Walone Fashion Group tarafından hazırlanan özel defilenin davetlilere sergilenediği Klass Ödülleri Gala Seremonisi, nefes kesecek özel dans ve ışık gösterileriyle misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

KONUKLAR ‘AFTER PARTY’ DE DOYASIYA EĞLENDİ

Türkiye’nin en iyi marka ve isimlerinin ödüllerine kavuşmasının ardından davetliler coşkulu bir ‘After Party’ ile gecenin tadını çıkarmaya devam etti. Swissôtel The Bosphorus’da yer alan ve İstanbul’un en iddialı mekanlarından Gabbro Resto – Bar’da düzenlenen partide konuklar Türkiye’nin en başarılı DJ’lerinden Doğuş Çabakçor’un performansı eşliğinde keyifli saatler yaşadı. Davetliler mekânın geceye özel içecek menüleri ve Boğaz manzarası eşliğinde yakın dostlarıyla ödüllerini kutlarken, DJ Doğuş Çabakçor’un performansı ve çaldığı müziklerle de doyasıya eğlendi.

TÜRKİYE’NİN YILDIZLARI ‘KLASS ÖDÜLLERİ’ GECESİNDE BULUŞTU

Türkiye’nin en önemli isimlerini sayfalarına taşıyan Klass Magazin ‘Klass Ödülleri Gala Seremonisi’ ile bu isimleri Swissotel The Bosphorus İstanbul’da buluşturdu. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının bir araya geldiği ödül töreninde İrem Helvacıoğlu, Pınar Kerimoğlu, Uğur Talayhan, Mert Vardar, Hilal Suerdem, Pervin Ersoy, Doğuş Çabakçor, Erkan Özerman ve Servet Terziler gibi isimler ödüllerine kavuşurken Bilge Kuru, Harun Erdenay, Ertem Şener, Begüm Özer, Melis Özer, Nuri Develi, Zahide Yetiş, Zuhal Topal, Murat Aygen, Ayşe Tolga, Orhan Gencebay ve Kubat gibi isimler şık gecede bir araya geldi.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ