Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Kendine hayran bıraktı 

04 Mart 2024 | 25 kez görüntülendi.
Kendine hayran bıraktı 

Popçu İrem Derici, önceki akşam Kıbrıs Girne’deki Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı. Işıl ışıl parlayan şık kıyafeti dikkatleri üzerine çeken Derici, kendine has tavırları ile kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 2000 kişiyi hayran bıraktı.

Onlar benim bacım

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Derici’ye bir muhabirin “Geçtiğimiz günlerde sahnenizde bir hanımefendi sevgiliniz Gökhan beye asıldığı haberleri çıktı. Sizin tepki verdiğiniz söylendi. Ne söylemek istersiniz?” şeklindeki sorusuna “Aman benim her şey dilimde o an espri olsun diye söyledim. Benim bacılarım sevgilime asılmaz.” cevabını verdi.

Nazar değmesin

Uzatmaya gerek yok

Muhabirlerin “Bu sıralar sizi çok yoğun görüyoruz. Tatil yapmaya fırsatını, oluyor mu? sorusuna “Evet nazar değmesin işlerimiz çok güzel gidiyor. Uzun tatiller yapmaya fırsatımız olmuyor. Şöyle yapıyoruz. Mesela yurt dışı sahnelerimiz sonrası bir veya iki gün o şehirde zaman geçiriyoruz. En son Fransa ve Hollanda konserlerimizde bunu yaptık. Şimdi ramazan geliyor. Kısa bir dinleme ile mola vereceğiz.” dedi.

Muhabirlerin “Serdar Ortaç ile aranızın iyi olduğunu biliyoruz. Sosyal medyada yaptığı yayınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna “Serdar Ortaç benim canım, her dönem insanların hayatın sorunlar çıkabilir. Ağzından istemeden küfürler çıkmış. Özür de diledi. Bence uzatmaya gerek yok. Serdar Ortaç’ı çok seviyorum.” şeklindeki konuştu.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ