Çekiç Magazin

SON DAKİKA

KARA CİN LANETİ 15 MART’TA SİNEMALARDA

27 Şubat 2024 | 20 kez görüntülendi.
KARA CİN LANETİ 15 MART’TA SİNEMALARDA

Derya Şen Akbacak ile Mert Yapım’ın ortak projesi Kara Cin Laneti korku filmi için geri sayım başladı.

Oyuncular: Abdullah ŞEKEROĞLU, Derya Şen AKBACAK, Tahsin KOÇ, Levent ÇEKİÇ, Yağmur TAZEGÜL, Nazım ALİZADE, Demet ÖZ, Melih GÜLER ve Melike AKDAĞ yer alıyor.

HİKAYE

İnci henüz küçük bir çocukken hayatı alt üst olur. Babası, İnci’nin annesi tarafından aldatılınca onu bir ayin yaparak öldürür ve yurt dışına kaçar. Annesi öldürüldüğünde üzerindeki lanet kızı İnci’ye geçer.

İnci çocukluğunu Çatalca’da amcası ve yengesi ile birlikte onların otelinde yaşayarak geçirmek zorunda kalır. Bu süreçte kuzeni Mehmet ile yakın arkadaş olur ve birlikte büyürler. Burada 6 yaşındayken amcası tarafından istismar edilmeye başlar ve bu travmatik süreç İnci büyüyüp otelden kaçana kadar devam eder. İnci, amcası Hasan ile verdiği bedensel savaşının yanısıra yengesi yani öz ablası Neriman ile de ruhani bir savaşa başlamak zorunda kalır. Üniversiteye gittikten sonra İnci’nin 2 farklı personası gelişir. Birisi içine kapalı, çalışkan, derslerinde başarılı bir profil çizip arkadaşları tarafından sevilen sakin bir personayken, diğeri ise şeytani bir cine dönüştüğü ve dişiliğini ön plana çıkarıp erkekleri ağına düşüren ve onları katleden bir personadır. İntikam günü geldiğinde İnci, yanına okuldan bir grup arkadaşınıda alarak kısa film çekmek için amcasının oteline Çatalca’ya döner. Otelde kaldıkları süre boyunca paranormal olaylar, cinayetler ve kayboluşlar yaşanmaya başlar. Ağına düşürdüğü erkekleri katlederken, bir yandan da intikam almak için amcası ile ilgili planlar yapar.Tüm bu olaylar sırasında yaşanan esrarengiz ve karanlık durumu fark edip İnci’nin peşine düşen Ahmet ve Mercan Hoca ise gerçekleri ortaya çıkarmak ve laneti çözmek için iş birliği yapar.

KARA CİN LANETİ Fragman 15 Mart’ta SİNEMALARDA !

 Link:  https://www.youtube.com/watch?v=0raUYyCaUS8

Kaynak:  Levent ÇEKİÇ

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ