Çekiç Magazin

SON DAKİKA

İyi Müzik, İyi Yemek ve İyi Kokteyllerle Ruhunu Tamir Et!

03 Şubat 2023 | 16 kez görüntülendi.
İyi Müzik, İyi Yemek ve İyi Kokteyllerle Ruhunu Tamir Et!

Tamirane Akasya

3 Şubat Cuma akşamı Cengiz Çevik’i, 4 Şubat Cumartesi akşamı ise Sinan Güleryüz’ü sahnesinde ağırlıyor

Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya, pop, caz ve alternatif müziğin önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor. 3 Şubat Cuma akşamı Cengiz Çevik, arabeskten popa sevilen birçok şarkıya yer verdiği repertuvarı ve “PopTurka” projesi ile, 4 Şubat Cumartesi akşamı Sinan Güleryüz, 90’ların sevilen şarkılarını kendine has yorumuyla dinleyiciyle buluşturduğu repertuvarı ile Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya her hafta birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. 3 Şubat Cuma akşamı oyuncu ve müzisyen Cengiz Çevik arabeskten popa sevilen birçok şarkıyı yeniden yorumladığı repertuvarı ve “PopTurka” projesiyle Tamirane misafirleri ile buluşuyor. 4 Şubat Cumartesi akşamı ise, kendine özgü sesi ve yorumuyla adeta 90’ları yeniden canlandıran Sinan Güleryüz, enerjisi yüksek repertuvarı Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Cengiz Çevik “PopTurka”

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Opera mezunu olan ve eğitimine daha sonrasında Müzikal Tiyatro bölümünde devam eden Cengiz Çevik Muhteşem Gatsby, Külkedisi, Notre Dame de Paris gibi çok önemli müzikallerin yanı sıra birçok sevilen sinema filmi ve dizide rol aldı. Bugüne kadar En İyi Yönetmen, En İyi Müzikal gibi birçok ödülün de sahibi olan Cengiz Çevik geçtiğimiz Haziran ayında yayınladığı Aşkım Ezelden isimli teklisi ile de müzikseverlerin beğenisini topladı. Cengiz Çevik, repertuvarında arabeskten popa sevilen birçok şarkıya yer verdiği “PopTurka” projesi ve dinleyenleri duygular arası keyifli bir yolculuğa çıkaracağı canlı performansı ile 3 Şubat Cuma akşamı Tamirane Akasya sahnesinde olacak.

Tarih: 3 Şubat 2023, Cuma

Yer: Tamirane Akasya

Saat: 22:00

Rezervasyon ve bilgi için: 0549 519 27 71

Sinan Güleryüz “90’lar Gecesi”   

Eşi Özge Özder ile birlikte seslendirdikleri şarkılarıyla dinleme rekorları kıran Sinan Güleryüz, 90’lı yılların hafızalara kazınan unutulmaz şarkılardan oluşan repertuvarı ile dinleyenlerin anılarını tazelemekle kalmıyor adeta bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Kendine özgü sesiyle 90’ları yeniden canlandıran ve canlı performansıyla büyük beğeni toplayan Sinan Güleryüz, enerjisi yüksek repertuvarı ile 4 Şubat Cumartesi gecesi yeniden Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Tarih: 4 Şubat 2023, Cumartesi

Yer: Tamirane Akasya

Saat: 22:00

Rezervasyon ve bilgi için: 0549 519 27 71

Açıldığı günden bu yana misafirlerine kaliteli, keyifli ve rahat bir eğlence deneyimi sunan Tamirane’nin, hem kış sezonu için özenle hazırladığı yeni menüsünün tadına bakmak hem iyi müzikle enerjinizi yükseltmek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ