Çekiç Magazin

SON DAKİKA

İSTANBUL’DAKİ İLK GECESİ SOLD OUT

25 Eylül 2023 | 33 kez görüntülendi.
İSTANBUL’DAKİ İLK GECESİ SOLD OUT

İstanbul eğlence dünyasının kalbinin attığı tarihi mekan Günay Restaurant, bir sezon daha misafirlerini ağırlamak için İstanbul ve Ankara’da kapılarını açtı.

Arabesk müziğin sevilen erkek şarkıcılarından Mahsun Kırmızıgül bu yaz Bodrum ve Çeşme Günay ‘da geçirdiği muhteşem yazın ardından dün İstanbul Günay’da sezonun ilk sahnesini aldı.

Mahsun Kırmızıgül sahnede rahmetli sanatçı Bergen ile olan anısını anlatarak barkovizyon eşliğinde “Sen Affet” şarkısına düet yaptı. “12 yaşında Diyarbakır’dan İstanbul Unkapanına gelerek müzik hayatına adım atan Kırmızıgül, Diyarbakır’da kırmızı bir bisikletini satarak ilk yerel albümünü yapmış. Sesini beğenen yapımcı onu gazinoya götürerek sahne ortamını göstermiş. O gece tek gözü bandajli sanatçının hayat hikayesini dinleyince ağlamış o esnada sahneden yanına gelen Bergen gözyaşlarını silmiş. Bergen onu sahneye alıp şarkı söyletince bu sefer Bergen gözyaşlarını tutamamış ve Mahsun Kırmızıgül’e sen sanat tutkundan asla vazgeçme sonuna kadar git diye nasihatta bulunmuş”.

Ilk gecesinde sergilediği performansı ile kendisini dinlemeye gelen misafirlerden büyük alkış ve takdir alan Mahsun Kırmızıgül gösterilen yoğun ilgiden dolayı rezervasyonlar iki gün önceden dolunca 30 Eylül’de Günay’da  bir kez daha sahne alacak.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ