Çekiç Magazin

SON DAKİKA

İLK İMZA ATILDI! 30. Yıllarını kutluyorlar!

10 Ağustos 2022 | 53 kez görüntülendi.
İLK İMZA ATILDI! 30. Yıllarını kutluyorlar!

Müzik ve eğlence sektöründe işler yapan Noah Entertainment Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Amerika ‘dan sonra Türkiye ‘de birçok ünlü isme prodüksiyonlar, konserler yapmaya başladı ilk imzayı Yonca Evcimik ve Özgür Aras ‘la attı…

Noah Entertainment Ceo’su Volkan Çelik‘in, kalıplaşmış müzik trendleri kaldırıp genç yeteneklere, projeler üreteceklerini belirtti. Volkan Çelik, 80 ‘li yıllardaki arabesk ve hafif müziğin hükümdarlığını kaldırarak, Türk Pop Müziğin 90’larda birçok ilke imza atan ismi Yonca Evcimik ve müzik, eğlence sektöründe trendleri belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras’la anlaştığını duyurdu.

Türkiye’de birçok ünlü isme prodüksiyonlar, konserler yapmaya başlayan Noah Entertainment Ceo’su Volkan Çelik müziğe emek vermiş isimlere ve yeni yeteneklerle iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

30. Yıllarını kutluyorlar!

Bu yıl beraber çalışmalarının 30’ncu yılını kutlayan Türk Pop Müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Yonca Evcimik ve menajeri ve iletişim danışmanı Özgür Aras müzik severlere Eylül ayında Noah Entertainment Music etiketiyle çıkacak bir single hazırlıyorlar.

Yonca Evcimik ve Özgür Aras “Önce bizim eğlendiğimiz çok keyif aldığımız müzik severlerden uzun süredir gelen bir isteği yerine getirdik.” diye konuştular…

 

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ