Çekiç Magazin

SON DAKİKA

III. GOLD FAME PRESTIGE AWARDS ÖDÜL TÖRENi

28 Nisan 2024 | 37 kez görüntülendi.
III. GOLD FAME PRESTIGE AWARDS ÖDÜL TÖRENi

24 Nisan 2024 Tarihinde İstanbul’da Holiday İnn Hotel Şişli de düzenlenen III. GOLD FAME PRESTIGE AWARDS muhteşem bir ödül törenine ev sahipliği yaptı.

İstanbul Mavi Medya By Hakan Taner Çapın Organizasyon’un düzenlediği ve Gayrimenkul danışmanı Melih Can Çapın’ın ana sponsor olduğu gecenin sunuculuğunu Tv program sunucusu olan Dilara Erentöz ve Öğretim üyesi Betül Baktarhan üstlenirken,Magazin sunuculuğunu Sevgi Altan, Kırmızı halı sunuculuğunu ise Araştırmacı yazar
Tülay Türken gerçekleştirdi.

World Türk Tv nin ana yayın sponsoru olduğu gecede World Türk Tv – Adem Erdağı, İstanbul Channel – Sinan Koyuncu, Best Life dergisi – Kemal Cenk İçten, Bonne Vie dergisi ve Siyah Orkideler kitabının yazarı Hakan Solaker, Tan Medya, She And Girls Moda Dergisi- Sedef Tosun, Radyo Paşa – Kaptan Şahin, Yılın en başarılı magazin muhabiri ödülü Semra Tekin, oldu. Youtuber İlker Tunç, Digital Radyo Aytek Teoman kendi dallarında yılın en iyileri ödülüne layık görüldüler.

GECEDE YILDIZLAR GEÇİDİ

Sanatçı Çilem Duman, Kadir Tapucu ve Şarkı sözü yazarı Azra Görgün Kaynarkan, Gökhan Pars, Ahmet – Dora Altınbaşak, Gökhan Can Boşnakoğlu, Alya Aslan, Sevtuğ Kasapbaşoğlu, Osman Öztekin, Rumeli Eser ve Vnara jüri üyelerinin oylarıyla kendi kulvarlarında yılın en iyileri arasına girdiler ve canlı şarkı performanslarının ardından ödüllerini Hakan Taner Çapın’ın elinden aldılar.
Deniz Şaman yılın en iyi organizatörü ödülünü almak için sahneye Koreograf Bekir Subaşı, Model Of Models Yarışması Türkiye birincisi Atakan Keskin, Modeller Eslem Ekin, Tuana Candan ve kırmızı halı sunucusu ile sanatçı kostümlerini tasarlayan genç tasarımcı Ceren Aslı Kırıkkaya ve gecenin fotoğraflarını çeken İstanbulsonkadraj ekip üyeleri ile birlikte çıkarak aldı.

Çocuk oyuncular Begüm Taşdelen (Kadın) ve Seyhan Kuzey Kıskacıoğlu (Erkek) dalında ödül aldılar.

Kırmızı halı ana sponsorluğunu da üstlenen Özlem Sara Türe yılın en başarılı organizasyon firması olurken, Yılın en başarılı yönetmeni Ali Eşitmez, En başarılı kadın menajeri Derya Akgül, En başarılı piar şirketi CK-PR Gültekin Kaya, Sektörel kadın program sunucusu Sakine Altay ödüle layık görüldüler.

GECEYE DAMGA VURAN DEFİLE.!

İranlı tasarımcı Yasemin Tara’nın hazırladığı ve baş manken olarak Sevgi Altan’ın yer aldığı gelinlik defilesi katılımcılar ve izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Meslek Onur Ödülü dalında haber sunucusu Meltem Günay, oyuncu Tayfun Sav, Eski Yeşilçam isim Yavuz Karakaş ve Tan medya sahibi Ertan Taşkıran ödüle layık görüldü.

Ünlü moda tasarımcıları Recep Demiray kadın tasarımı dalında, Şenol Cıravoğlu ise erkek tasarımı dalında ödül alırken, yılın en başarılı mankeni dalında Simay Kalaycı, en başarılı otomasyon firması dalında Serkan Çılgın, Avrupa Güzellik Merkezi dalında Tülay Çavuş, Marmara bölgesi güzellik merkezi dalında Burcu Kurtay, İran’ın en başarılı moda tasarımcısı ve eğitmeni Maryam Muhammedi, Pasta Tasarımcısı Fatma Balçık, Fotografçı Tahir Nişancı kendi alanlarında ödül aldılar.

Gecede onur konuğu olan İstanbul’un Sesi radyosu program sunucusu
Sedat Çelik ,
Türkiye yatırımcısı iş insanı
Alexs Tunca,

Saat 18:00’da kırmızı halı ropörtajları ile başlayan gecede katılımcıların haricinde 400 davetli iştirak etti. Muhteşem bir coşku ve katılımla gerçekleşen gece
saat 24:00’dan itibaren yerini after partiye bıraktı.

Çekiç Medya:Semra Tekin
Fotoğraf:Ali Osmanoğlu

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ