Çekiç Magazin

SON DAKİKA

İBRAHİM BÜYÜKAK İMZALI “ÖZÜR DİLERİM” İLK KEZ EKRANDA

07 Eylül 2023 | 40 kez görüntülendi.
İBRAHİM BÜYÜKAK İMZALI “ÖZÜR DİLERİM” İLK KEZ EKRANDA

İbrahim Büyükak’ın hem yazıp hem yönettiği, başrollerini Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile paylaştığı sinema filmi “Özür Dilerim” bu akşam saat 20.00’de ilk kez FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

İbrahim Büyükak’ın geçen nisanda dijital platformda yayınlanan son filmi “Özür Dilerim” gösterime girdiğinde büyük ses getirmişti. Büyükak’ın yazdığı ve yönettiği, başrolü Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile paylaştığı “Özür Dilerim” bu akşam FOX ekranlarında!

Komedi türündeki filmde; bir deniz fenerinde bekçi olan Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında yapayalnız yaşamaktadır. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin ölüm haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Aslında hayatta olan dedesi torunundan zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemesinin tek çözümü özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar.

ERKİN KORAY’A SELAM…

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz büyük usta Erkin Koray’a da bir selam çakan filmdeki iki ana karakterin isimleri Erkin ve Koray. İki kardeşin isimlerini anne babaları Erkin Koray hayranı oldukları için seçmiş.

Yoğun bir şekilde çalışmalarına devam eden İbrahim Büyükak bugünlerde Yasemin Sakallıoğlu ile beraber çekeceği sinema filminin senaryosunu bitirmek üzere. İkili önümüzdeki ay kamera karşısına geçecek.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ