Çekiç Magazin

SON DAKİKA

Hakkı Bulut yeni yaşına sahnede girdi ” Ölene kadar sahnede olacağım”

04 Şubat 2023 | 31 kez görüntülendi.
Hakkı Bulut yeni yaşına sahnede girdi  ” Ölene kadar sahnede olacağım”

Ünlü sanatçı Hakkı Bulut , doğum günü olan 3 Şubat’da sahnedeydi. Ünlü şarkıcı, yeni yaşını sahnesinde eşi,hayranları ve sanatçı dostları ile kutladı. Sevenleri, Bulut’a doğum günündeki sahnesinde büyük ilgi gösterdiler.

Hakkı Bulut’un doğum günündeki sahnesinde sanatçılardan: Türkü, Şerif Kayran,Burhan Topal ve eşi Saadet Bulut yalnız bırakmadılar.

Ünlü sanatçı doğum günü için sahneye getirilen pastasını sanatçı dostları ve eşi Saadet Bulut ile birlikte kesti. O anlarda bütün salon sanatçının yeni yaşını ayakta alkışlayarak kutladı.
OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış DURAK’a röportaj veren sanatçı,İlk kez sahnede doğum günü kutladığını belirterek,şarkılarının mimarının eşi olduğunun da altını çizdi. Bulut ” 61. Yılımız olacak. Türkiyedeki sanat camiasında bunca zaman sevgiyle, saygıyla evli kalan kimse yoktur ” dedi.
Sanatçı şimdiye kadar tüm albüm,plak ve kasetlerde okuduğu tüm eserlerinin kendisine ait olduğunu, 1200 üzerinde eserinin bulunduğunu söyledi. Yaşayan efsane olarak nitelendirilen Hakkı Bulut,88 yaşında bile sahnede olmak istediğini söyleyerek; ” Ben pandemide 5 klip çektim, şarkılar yazdım. Her gün konserden konsere koşuyorum.78 yaşına bastım ama kendimi 28 gibi görüyorum. Ölene kadar sahnede olacağım” diye konuştu.

 

 

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ